NEWFEEL koniec serii mobile

Sportowe baleriny ze skórzaną wkładką

Buty do chodzenia meskie Chodzenie - Baleriny Baomiss NEWFEEL - Obuwie do aktywnego marszu
//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/57c247a19368436c9dc78b7abbddf042.zip/index.html
Buty do chodzenia meskie

Baleriny miejskie Baomiss dla dzieci NEWFEEL

NEWFEEL
Przeznaczenie: do aktywnego marszu. Te buty trzymają stopy i pozwalają im oddychać! Te uniwersalne baleriny Baomiss posiadają pasek z regulacją oraz wkładkę podszytą skórą.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 79zł99 -50 %

od 39zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 11/08/2016 do

** Od 29/06/2016 do

** WYPRZEDAŻE od 29/06/2016 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 11/08/2016 i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 25/10/2016
     Dostawa gratis !
Kod : 8350805
 
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Dopasowanie do ruchu stopy Dopasowują się do ruchu stopy dzięki żłobionej podeszwie z miękkiego kauczuku.
Wytrzymałość Odporne na zużycie dzięki zachodzącej podeszwie z kauczuku.
Oddychalność Wchłaniają / odprowadzają wilgoć dzięki skórzane podeszwie i siateczce
Antypoślizgowość Zapewnia antypoślizgowa podeszwa z kauczuku. Testowane w użyciu przez dzieci.
Komfort noszenia Zapewniają komfort dzięki wkładce pokrytej skórą.
Trzymanie stopy Odpowiednio trzymają stopę dzięki paskowi z możliwością regulacji.
Stabilizacja Utrzymują stopę i piętę na miejscu dzięki zapiętkowi i płaskiej podeszwie.
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Rozmiary
od 28 do 39
Podeszwa
nie pozostawia śladów.
Inne kolory
różne
Zapięcie
rzepy
Wysokość butów
niska
Materiał
przewiewna siateczka
INFORMACJE TECHNICZNE
Produkty testowane w warunkach realnych Wszystkie buty (też sportowe) dla dzieci Newfeel przed wprowadzeniem do sprzedaży są poddawane testom użytkowania. Są one przeprowadzane w identycznych warunkach jak te, które dzieci spotykają na co dzień, zarówno w budynkach jak i na świeżym powietrzu. Dzięki tym testom dopracowujemy oraz zatwierdzamy nasze buty.
Produkty testowane w laboratorium Newfeel przeprowadza testy laboratoryjne na swoich wszystkich produktach. Mają one za zadanie sprawdzić właściwości oraz zalety butów (sportowych i do chodzenia na co dzień): giętkość (miękkość), ścieralność (zużycie) podeszwy, połączenie wierzchu z podeszwą.
Wkładki ortopedyczne Jeśli nosisz wkładki ortopedyczne, kup buty o rozmiar większe lub wyjmij wkładkę!
Trzymanie pięty By buty lepiej trzymały stopę, wszystkie modele butów (też sportowych) dla dzieci Newfeel wyposażono w specjalnie opracowany zapiętek.
Czy należy wybierać buty większe niż rozmiar stopy dziecka, by mogło dłużej w tym obuwiu chodzić? Nie! Jeśli buty będą za duże, to nie będą właściwie trzymać stopy dziecka - w szczególności na wysokości pięty. Z tego powodu stopa mogłaby przesuwać się na boki. W takim przypadku istnieje ryzyko, że zmieni się naturalny sposób chodzenia dziecka, co w konsekwencji mogłoby doprowadzić do powstania zmian na wysokości kolan, bioder czy pleców. Jednakże but nie może za mocno ściskać stopy. Pomiędzy palcami a przodem buta powinno być 6mm odstępu.
Jak sprawdzić, czy wybrany rozmiar butów dla dziecka jest odpowiedni? Dziecko powinno najpierw ustawić nogę tak, by palce stopy dotykały do przodu buta. Następnie naciśnij spodem swojej dłoni na przód buta - dziecko nie powinno być w stanie poruszać palcami. Włóż palec z tyłu buta, przy pięcie (dotknij wkładki buta), dzięki temu sprawdzisz, czy w bucie jest odpowiednio dużo miejsca (6 mm). Czubek Twojego palca ma około 10 mm grubości - jeśli dotykasz nim wkładki, mimo napotykania oporu, to bardzo dobrze! Więcej informacji na: www.newfeel.com
Czy należy wybierać buty z zaznaczonym "podparciem łuku podłużnego stopy"? Nie! 90% dzieci rodzi się ze zdrowymi stopami. Ich stopy nie są płaskie, ale mięsiste! W miarę rośnięcia i rozwoju dziecka jego stopy stają się coraz bardziej umięśnione. Wówczas także kształtuje się łuk podłużny przyśrodkowy stopy. Buty z uformowanym łukiem podłużnym są niczym proteza! Kiedy jej zabraknie (bose stopy czy buty bez wkładki z podparciem łuku podłużnego stopy), ciało będzie chciało wyrównać ten brak równowagi, co może spowodować ból pleców. Więcej informacji na: www.newfeel.com.
W domu mam małego "niszczyciela butów" - w jaki sposób dobrać najbardziej wytrzymałe buty? Dzieci mają tendencję do większego zużywania przodu butów. Dlatego należy zwracać uwagę na podeszwę. Kauczuk będący naturalnym i solidnym materiałem jest także bardziej wytrzymały. Podeszwa odpowiednio «otaczająca» stopę, a nawet zachodząca na przód będzie działać także jak swoisty zderzak. Jeśli chodzi o cholewkę, warto zapamiętać, że skóra gwarantuje wytrzymałość, a wzmocnienie z przodu ograniczy zużywanie się butów. Więcej informacji na: www.newfeel.com.
INFORMACJE / KONCEPT / TECHNOLOGIE
Skład Wierzch buta : 90.0% Poliester, 10.0% Poliuretan Wnętrze buta : 50.0% Poliester, 50.0% Skóra Podeszwa zewnętrzna : 100.0% Guma
Test Produktu Te baleriny dla dzieci Newfeel są testowane w laboratorium oraz w użyciu przez dzieci.
Informacje dotyczące przechowywania Zespół Newfeel zaleca, by baleriny przechowywać w miejscu suchym, przewiewnym i ciemnym.
Zalecenia dot. konserwacji Zespół Newfeel zaleca, by czyścić zewnętrzną część butów za pomocą czystej i wilgotnej ściereczki lub gąbki. Na czas schnięcia nie należy ich stawiać w pobliżu źródła ciepła. Ze względów higienicznych należy wyjmować z butów wkładkę, kiedy Twoje dziecko ich nie nosi. Pozwoli to na jej optymalne wysuszenie. Więcej informacji na: www.newfeel.com
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW