INESIS koniec serii mobile

Są bardzo lekkie i nieprzemakalne!

Buty do golfa Buty do golfa - Buty Grip Lite 1.5 damskie INESIS - Golf
//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/931b20f395a546ce9dc1366a18fcb7d8.zip/index.html
Buty do golfa

Buty do golfa Grip Lite 1.5 damskie INESIS

INESIS
Przeznaczenie: do gry na gruncie zarówno suchym, jak i mokrym. Pozbądź się zbędnego obciążenia! Grip Lite Classic są bardzo lekkie i nieprzemakalne.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 189zł99 -37 %

od 119zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 02/09/2016 do

** Od 24/12/2015 do

** WYPRZEDAŻE od 24/12/2015 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 02/09/2016 i do wyczerpania zapasów!
Kod : 8329494
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Historia produktu Nasi klienci potrzebowali butów w pełni nieprzemakalnych do gry nawet w czasie silnego deszczu i jednocześnie lekkich, ponieważ ciężkie buty niepotrzebnie męczą gracza. Zgodnie z uwagami klientek nadaliśmy modelowi delikatniejszy, bardziej kobiecy kształt i zmieniliśmy design.
Interesujące detale Przyszyty po bokach język nie skręca się.
Waga 0,33 kg 1 but
Charakterystyka odzieży Inesis Projektowaniu każdego naszego produktu przyświeca hasło "Liberate Your Swing". Wyraża ono podstawową zasadę naszej marki. Projektujemy tak, by gracz nie odczuwał żadnych ograniczeń! Projekty Inesis tworzymy zespołowo, a następnie przekazujemy odzież graczom do przetestowania w warunkach rzeczywistych. Dzięki opiniom klientów udoskonalamy gamę. Łącząc doświadczenie naszej marki z opiniami klientów tworzymy i ulepszamy produkty, dzięki którym możesz cieszyć się swobodą na polu golfowym.
INFORMACJE / KONCEPT / TECHNOLOGIE
Skład Cholewka: 80% skóra, 20% poliuretan. Podszewka: 100% tkanina poliestrowa. Podeszwa: 60% EVA, 30% kauczuk, 10% termopoliuretan.
Wierzymy ocenie i opiniom golfistów na temat naszych produktów. Bierzemy pod uwagę opinie i oceny wystawione na stronie internetowej i jeśli klienci nie są usatysfakcjonowani - zaczynamy działać! Poniżej znajdziesz opinie naszych klientów o butach Grip Lite Classic. Będzie nam miło, jeśli weźmiesz udział w udoskonalaniu naszych produktów i podzielisz się swoimi uwagami.
Test Produktu Test nieprzemakalności: buty przeszły testy na nieprzemakalność (8000 zgięć w pojemniku z wodą). Testy te są przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają stwierdzić, że nasze wymogi dotyczące jakości są przestrzegane na każdym etapie tworzenia produktu. Jeśli pomimo tego nie jesteś w pełni zadowolony z butów, przekaż nam swoją opinię!
Ograniczenia w użytkowaniu Do treningów oraz gry na polu golfowym.
Informacje dotyczące przechowywania Aby materiały, z których wykonano buty zachowały optymalne właściwości, obuwie należy przechowywać w suchym miejscu. Należy unikać także przechowywania butów w miejscu o bardzo wysokiej temperaturze.
Zalecenia dot. konserwacji Jeśli po grze buty są mokre, nigdy nie należy stawiać ich na kaloryferze ani suszyć przy użyciu urządzeń elektrycznych, gdyż mogłoby to wpłynąć na pogorszenie właściwości zastosowanych materiałów. Do butów należy włożyć na kilka godzin stare gazety lub prawidła, które wchłoną wilgoć. Plamy czyścić wilgotną gąbką. Suche zabrudzenia usunąć szczotką.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW