INESIS koniec serii mobile

Model z odlewanymi kolcami - już ich nie zgubisz!

Buty do golfa Golf - Buty Open 1.5 lady INESIS - Obuwie, rękawiczki
//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/551ccd3d64e944b68478d4ae4cc59cd9.zip/index.html
Buty do golfa

Buty do golfa Open 1.5 damskie INESIS

INESIS
Przeznaczenie: do gry rekreacyjnej. Odpowiednie na teren suchy i lekko wilgotny. Model damski. Koniec kłopotów z kolcami. Model z odlewanymi kolcami - już ich nie zgubisz!

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 119zł99 -29 %

od 84zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 13/01/2017 do

** Od 13/01/2017 do

** WYPRZEDAŻE od 13/01/2017 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 13/01/2017 i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 31/01/2017
     Dostawa gratis !
Kod : 8329493
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Łatwe użytkowanie Odlewanych, zintegrowanych z podeszwą kolców nie da się zgubić!
Łatwość zakładania / zdejmowania Tekstylne wnętrze buta ułatwia zakładanie i zdejmowanie obuwia.
Hydrofobowość Sprawdzą się na lekko wilgotnym podłożu, ale już nie na mokrym.
INFORMACJE TECHNICZNE
Charakterystyka odzieży Inesis Projektowaniu każdego naszego produktu przyświeca hasło "Liberate Your Swing". Wyraża ono podstawową zasadę naszej marki. Projektujemy tak, by gracz nie odczuwał żadnych ograniczeń! Projekty Inesis tworzymy zespołowo, a następnie przekazujemy odzież graczom do przetestowania w warunkach rzeczywistych. Dzięki opiniom klientów udoskonalamy gamę. Łącząc doświadczenie naszej marki z opiniami klientów tworzymy i ulepszamy produkty, dzięki którym możesz cieszyć się swobodą na polu golfowym.
Historia produktu Buty Open powstały z myślą o golfistkach początkujących lub grających rekreacyjnie. Mają najbardziej korzystny stosunek jakości do ceny! Pragnęliśmy odświeżyć produkt z kategorii podstawowych artykułów damskich. W tym celu poprawiliśmy wygląd obuwia i parametry techniczne podeszwy.
Interesujące detale Buty są łatwe w utrzymaniu. Nie wymagają dodatkowego zakupu kolców, ponieważ kolce są odlewane i stanowią część podeszwy, co również ułatwia konserwację.
SKŁAD / PORADY
Skład Cholewka: 100% poliuretan. Podszewka: 100% tkanina poliestrowa. Podeszwa: 100% kauczuk.
Zalecenia dot. konserwacji Buty ze skóry syntetycznej są łatwe w utrzymaniu. Obuwie Open wystarczy po skończonej grze przetrzeć wilgotną gąbką. Odlewane kolce również można łatwo utrzymać w czystości.
Informacje dotyczące przechowywania Aby materiały, z których wykonano buty zachowały optymalne właściwości, obuwie należy przechowywać w suchym miejscu. Należy unikać także przechowywania butów w miejscu o bardzo wysokiej temperaturze.
Ograniczenia w użytkowaniu Nie używać na bardzo wilgotnym i mokrym podłożu.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Wierzymy ocenie i opiniom golfistów na temat naszych produktów. Bierzemy pod uwagę opinie i oceny wystawione na stronie internetowej i jeśli klienci nie są usatysfakcjonowani - zaczynamy działać! Poniżej znajdziesz opinie naszych klientów o butach Open. Będzie nam miło, jeśli weźmiesz udział w udoskonalaniu naszych produktów i podzielisz się swoimi uwagami.
Test Produktu Buty przeszły testy na zginanie, które pozwoliły sprawdzić ich wytrzymałość na obciążenia występujące przy długim chodzeniu. Testy te są przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają stwierdzić, że nasze wymogi dotyczące jakości są przestrzegane na każdym etapie tworzenia produktu. Jeśli pomimo tego nie jesteś w pełni zadowolony z naszych butów, podziel się z nami swoją opinią, a na pewno uzyskasz odpowiedź.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
NIE ZAPOMNIJ O…

Klienci kupili też