NEWFEEL

Giętkie i dynamiczne

Chodzenie sportowe Chodzenie - Buty Propulse Walk 240 NEWFEEL - Chodzenie
//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/9e6e997211d04e138c8708d2710bd566.zip/index.html
Chodzenie sportowe

Buty do szybkiego marszu Propulse Walk 240 damskie NEWFEEL

NEWFEEL
Przeznaczenie: do regularnego uprawiania szybkiego marszu po drodze, w dni bez deszczu. Lubisz szybko maszerować i często to robisz? Dynamiczne i przewiewne buty Propulse Walk 240 zachęcą Cię do zwiększenia intensywności treningów i korzystania z dobroczynnego wpływu chodu sportowego.

Kolor : JASNOSZARY

Wybierz rozmiar i kolor produktu.

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 139zł99 - %

od 139zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 06/12/2016
     Dostawa gratis !
Kod : 8366322
 
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Dopasowanie do ruchu stopy Optymalizują ruch stopy: geometria podeszwy i nacięcia zapewniające giętkość.
Amortyzacja Podeszwa zewnętrzna z pianki EVA pochłania wstrząsy.
Oddychalność Odprowadzają wilgoć - przewiewna tekstylna siateczka 3D.
Oddawanie energii Propulse Walking Technology: system odwróconego bieżnika i wybicia z przodu.
Wytrzymałość Odporne na zużycie podeszwa zewnętrzna z kauczuku.
Elastyczność Podeszwa z pianki EVA i nacięcia w podeszwie
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Wysokość butów
niska
Materiał
siateczka tekstylna
Waga
212 g w rozmiarze 39
Rozmiary
od 35 do 42
Kolor
szary / różowy
INFORMACJE TECHNICZNE
Jakie są zalety Propulse Walking Technology? Nasze różne modele butów z Propulse Walking Technology to: - Skośna pięta z systemem odwróconego tylnego bieżnika zapewnia szybki kontakt z podłożem. - Strefa przyczepności dopasowuje się do ruchu przetaczania stopy po podłożu podczas marszu.
- Wzmocniona strefa odbicia z przodu (na wysokości dużego palca) sprzyja dynamice, a także, co ważne przy szybkim marszu, zapewnia dłuższe użytkowanie butów.
Jakie są rodzaje chodu sportowego? Chód sportowy to dyscyplina uprawiana w rytmiczny sposób podczas treningów trwających od 30 minut do kilku godzin po równym terenie. Do tej dyscypliny zalicza się osoby aktywnie chodzące dla dobrego samopoczucia (5 - 7 km/h) oraz chodziarstwo dla osiągów (7 - 10 km/h). Te dwa rodzaje szybkiego marszu można wykonywać z kijkami, co pozwala nam ćwiczyć całe ciało - wówczas mówimy o nordic walking. Więcej informacji na: www.newfeel.com
Dlaczego potrzebujemy specjalnych butów do chodu sportowego? Podczas chodu sportowego w specyficzny sposób przetaczamy stopę. Wyróżniamy 3 etapy tego ruchu: uderzamy piętą amortyzującą kontakt z podłożem, następnie całkowicie przetaczamy stopę aż do wybicia z dużego palca. Jeśli chcemy zoptymalizować nasz chód sportowy, potrzebujemy butów wspierających ten ruch stopy.
Buty Newfeel z Propulse Walking Technology zapewniają elastyczność i przesuniętą amortyzację, dzięki czemu możesz korzystać z dobrodziejstwa szybkiego marszu.
Jakie są różne korzyści szybkiego marszu? Szybki marsz to kompletna i wydajna aktywność, która umożliwia ćwiczenie licznych mięśni ciała. Tak jak każdy rodzaj sportu, doskonale wpływa na zdrowie oraz na sylwetkę. Jest to przystępny sport, który pozwala szybko poprawić swoje osiągi oraz spożytkować swoją energię. Więcej informacji na: www.newfeel.com
Produkty testowane w warunkach realnych Wszystkie buty do chodu sportowego Newfeel są testowane przez sportowców reprezentujących chód sportowy, w warunkach identycznych jak te, które możesz spotkać na co dzień (pogoda, prędkość, czas trwania przemarszu, różne rodzaje podłoża). Te przeprowadzane na co dzień testy umożliwiają nam doskonalenie oraz zatwierdzanie naszych produktów. Dzięki temu możemy zaoferować Wam produkty odpowiadające Waszym potrzebom..
Produkty testowane w laboratorium Newfeel przeprowadza testy laboratoryjne na swoich wszystkich produktach. Mają one za zadanie sprawdzić właściwości oraz zalety butów do chodzenia: giętkość (miękkość), ścieralność (zużycie) podeszwy, połączenie wierzchu z podeszwą.
SKŁAD / PORADY
Skład
Wierzch buta
40.0% Poliuretan, 60.0% Poliester
Wnętrze buta
100.0% Poliester
Podeszwa zewnętrzna
80.0% Guma, 20.0% Etylen-octan winylu (EVA)
Zalecenia dot. konserwacji Prać ręcznie.
Informacje dotyczące przechowywania Zespół Newfeel zaleca, by buty przechowywać w miejscu suchym, przewiewnym i ciemnym.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Produkty Newfeel są poddawane praktycznym i laboratoryjnym testom.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
NIE ZAPOMNIJ O…

Klienci kupili też