NEWFEEL

Dynamiczne i przylegające

Chodzenie sportowe Chodzenie - Buty Propulse Walk 300 NEWFEEL - Chodzenie
//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/e06af0aaa3164bba9b85fa223a372734.zip/index.html
Chodzenie sportowe

Buty do szybkiego marszu i nordic walking Propulse Walk 300 damskie NEWFEEL

NEWFEEL
Przeznaczenie: do regularnego uprawiania szybkiego marszu i nordic walking z kijkami lub bez na drodze i ścieżkach w dni bez deszczu. Dynamiczne i przylegające buty Propulse Walk 300 od Newfeel to doskonałe buty do marszu. Możesz równocześnie trenować z kijkami i bardziej poprawiać swoje osiągi!

Kolor : Morski

Wybierz rozmiar i kolor produktu.

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 179zł99 - %

od 179zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 03/11/2016
     Dostawa gratis !
Kod : 8351384
 
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Dopasowanie do ruchu stopy Optymalizują ruch stopy: geometria podeszwy i nacięcia zapewniające giętkość.
Antypoślizgowość Podeszwa zewnętrzna z kauczuku zapewnia odpowiednią przyczepność.
Oddychalność Wierzch z przewiewnej siateczki zapewnia odprowadzanie wilgoci.
Amortyzacja Podeszwa zewnętrzna z pianki EVA pochłania wstrząsy.
Oddawanie energii Propulse Walking Technology: system odwróconego bieżnika i wybicia z przodu.
Wytrzymałość Odporne na zużycie dzięki podeszwie z kauczuku.
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Wysokość butów
niska
Materiał
siateczka tekstylna
Waga
235 g w rozmiarze 40
Rozmiary
od 36 do 42
Kolor
turkusowy
Inne kolory
różne
INFORMACJE TECHNICZNE
Jakie są zalety Propulse Walking Technology? Nasze buty z Propulse Walking Technology posiadają:
- skośna pięta z systemem odwróconego tylnego bieżnika zapewnia szybki kontakt z podłożem,- strefa przyczepności dopasowuje się do ruchu przetaczania stopy po podłożu podczas marszu,- wzmocniona strefa odbicia z przodu (na wysokości dużego palca) sprzyja dynamice, a także, co ważne przy szybkim marszu, zapewnia dłuższe użytkowanie butów.
www.newfeel.com
Jakie są różne rodzaje chodu sportowego? Sportowy chód to dyscyplina wykonywana rytmicznie na płaskiej nawierzchni (np. w parku), której trening może trwać do 30 minut do kilku godzin. Wyróżniamy aktywny marsz uprawiany dla dobrego samopoczucia (5 - 7 km/h) oraz szybki marsz poprawiający osiągi (7 - 10 km/h). Te dwa rodzaje szybkiego marszu można wykonywać z kijkami, co pozwala nam ćwiczyć całe ciało - wówczas mówimy o nordic walking.
Jaka jest specyfika butów do szybkiego marszu? Podczas biegania możemy wyszczególnić dwa podstawowe etapy: mocne uderzenie pięty, stopa odrywa się od podłoża podczas wyskoku i wybicie z przodu stopy. Podczas szybkiego marszu strefa kontaktu stopy z podłożem jest całkowita. Wyróżniamy 3 etapy: uderzenie piętą, całkowite przyleganie stopy do podłoża i wybicie z dużego palca. Buty z Propulse Walking Technology zostały zaprojektowane tak, by odpowiadać na tę specyficzną potrzebę pojawiającą się podczas szybkiego marszu lub nordic walking.
Jakie są różne korzyści szybkiego marszu? Nordic walking to pełna i wydajna aktywność fizyczna pozwalająca zachować formę oraz zdrowie. Tak jak każdy inny rodzaj sportu, pozwala rozwijać swoją wytrzymałość i zapobiega różnym chorobom. Ten przystępny, naturalny sport pozwala trenować liczne mięśnie i zwiększać amplitudę naturalnego ruchu podczas chodzenia.
Więcej informacji na: www.newfeel.com
Produkty testowane w warunkach realnych Wszystkie buty do chodu sportowego Newfeel są testowane przez sportowców reprezentujących chód sportowy, w warunkach identycznych jak te, które możesz spotkać na co dzień (pogoda, prędkość, czas trwania przemarszu, różne rodzaje podłoża). Te przeprowadzane na co dzień testy umożliwiają nam doskonalenie oraz zatwierdzanie naszych produktów. Dzięki temu możemy zaoferować Wam produkty odpowiadające waszym potrzebom..
Produkty testowane w laboratorium Newfeel przeprowadza testy laboratoryjne na swoich wszystkich produktach. Mają one za zadanie sprawdzić właściwości oraz zalety butów od chodzenia: giętkość (miękkość), ścieralność (zużycie) podeszwy, połączenie wierzchu z podeszwą.
INFORMACJE / KONCEPT / TECHNOLOGIE
Skład Wierzch buta : 65.0% Poliester, 35.0% Poliuretan Wnętrze buta : 100.0% Poliester Podeszwa zewnętrzna : 100.0% Guma
Test Produktu Produkty Newfeel są poddawane praktycznym i laboratoryjnym testom.
Informacje dotyczące przechowywania Zespół Newfeel zaleca, by buty przechowywać w miejscu suchym, przewiewnym i ciemnym.
Zalecenia dot. konserwacji Zespół Newfeel zaleca, by czyścić zewnętrzną część butów do szybkiego marszu i nordic walking za pomocą czystej i lekko wilgotnej ściereczki lub szczotki o miękkim włosiu. Nie należy suszyć butów w pobliżu źródła ciepła. Gdy buty nie są używane należy także wyjmować wkładkę, ponieważ wpływa to znacząco na higienę ich użytkowania. Pozwoli to na jej optymalne wysuszenie. Więcej informacji na: www.newfeel.com
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
NIE ZAPOMNIJ O…

Klienci kupili też