NEWFEEL

Dynamiczne i lekkie buty

Chodzenie sportowe Chodzenie - Buty Propulse Walk 400 NEWFEEL - Chodzenie
//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/22d539fa00f84344b6bab5d27c676f30.zip/index.html
Chodzenie sportowe

Buty do szybkiego marszu Propulse Walk 400 damskie NEWFEEL

NEWFEEL
Przeznaczenie: do aktywnego marszu po utwardzonej nawierzchni w dni bez deszczu. Do regularnego użytkowania. Uwielbiasz aktywny marsz? Lekkie i dynamiczne buty Propulse Walk 400 pozwolą Ci zoptymalizować swoje osiągi i jednocześnie cieszyć się z przyjemności uprawiania chodu sportowego!

Kolor : SZARONIEBIESKI

Wybierz rozmiar i kolor produktu.

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 229zł99 - %

od 229zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 28/10/2016
     Dostawa gratis !
Kod : 8340322
 
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Dopasowanie do ruchu stopy Optymalizują ruch stopy: geometria podeszwy i nacięcia w podeszwie.
Oddawanie energii Propulse Walking Technology: system odwróconego bieżnika i wybicia z przodu
Oddychalność Odprowadzają wilgoć - tekstylna siateczka 3D i wkładka.
Lekkość Komfort podczas chodzenia dzięki lekkim materiałom: 245 g w rozm. 39 (jeden but)
Amortyzacja Podeszwa wykonana z 2 pianek EVA pochłania wstrząsy.
Stabilizacja Dzięki wzmocnieniu Arkstab pod łukiem podbicia.
Trzymanie stopy Wnętrze bez szwów zapewnia odpowiednie trzymanie stopy.
Wytrzymałość na ścieranie Odporne na zużycie podeszwa zewnętrzna z kauczuku.
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Wysokość butów
niska
Materiał
siateczka tekstylna
Waga
245 g w rozmiarze 39 (jeden but)
Rozmiary
od 36 do 42
Kolor
szary, niebieski, różowy
Inne kolory
różne
INFORMACJE TECHNICZNE
Jakie są zalety Propulse Walking Technology? Nasze różne modele butów z Propulse Walking Technology to:
- Skośna pięta z systemem odwróconego tylnego bieżnika zapewnia szybki kontakt z podłożem. - Strefa przyczepności dopasowuje się do ruchu przetaczania stopy po podłożu podczas marszu.
- Wzmocniona strefa odbicia z przodu (na wysokości dużego palca) sprzyja dynamice, a także, co ważne przy szybkim marszu, zapewnia dłuższe użytkowanie butów.
Jakie są rodzaje chodu sportowego? Chód sportowy to dyscyplina uprawiana w rytmiczny sposób podczas treningów trwających od 30 minut do kilku godzin po równym terenie. Do tej dyscypliny zalicza się aktywny marsz dla dobrego samopoczucia (5 - 7 km/h) oraz szybki marsz uprawiany dla osiągów (7 - 10 km/h). Te dwa rodzaje szybkiego marszu można wykonywać z kijkami, co pozwala nam ćwiczyć całe ciało - wówczas mówimy o nordic walking.
Więcej informacji na: www.newfeel.com
Jaka jest specyfika butów do szybkiego marszu? Podczas biegania możemy wyszczególnić dwa podstawowe etapy: mocne uderzenie pięty, stopa odrywa się od podłoża podczas wyskoku i wybicie z przodu stopy. Podczas szybkiego marszu strefa kontaktu stopy z podłożem jest całkowita. Wyróżniamy 3 etapy: uderzenie piętą, całkowite przyleganie stopy do podłoża i wybicie z dużego palca. Buty z Propulse Walking Technology zostały zaprojektowane tak, by odpowiadać na tę specyficzną potrzebę pojawiającą się podczas szybkiego marszu lub nordic walking.
Jakie są korzyści szybkiego marszu? Szybki marsz to kompletna i wydajna aktywność, która umożliwia ćwiczenie licznych mięśni ciała. Tak jak każdy rodzaj sportu, doskonale wpływa na zdrowie oraz na sylwetkę. Jest to przystępny sport, który pozwala szybko poprawić swoje osiągi oraz spożytkować swoją energię. Więcej informacji na: www.newfeel.com
Produkty testowane w warunkach realnych Wszystkie buty do chodu sportowego Newfeel są testowane przez sportowców reprezentujących chód sportowy, w warunkach identycznych jak te, które możesz spotkać na co dzień (pogoda, prędkość, czas trwania przemarszu, różne rodzaje podłoża). Te przeprowadzane na co dzień testy umożliwiają nam doskonalenie oraz zatwierdzanie naszych produktów. Dzięki temu możemy zaoferować Wam produkty odpowiadające waszym potrzebom..
Produkty testowane w laboratorium Newfeel przeprowadza testy laboratoryjne na swoich wszystkich produktach. Mają one za zadanie sprawdzić właściwości oraz zalety butów do chodzenia: giętkość (miękkość), ścieralność (zużycie) podeszwy, połączenie wierzchu z podeszwą.
INFORMACJE / KONCEPT / TECHNOLOGIE
Skład Materiał zewnętrzny : 60.0% Poliester, 30.0% Poliuretan, 10.0% Poliamid Podeszwa zewnętrzna : 100.0% Guma Wnętrze buta : 95.0% Poliester, 5.0% Elastan
Test Produktu Produkty Newfeel są poddawane praktycznym i laboratoryjnym testom.
Informacje dotyczące przechowywania Zespół Newfeel zaleca, by buty przechowywać w miejscu suchym, przewiewnym i ciemnym.
Zalecenia dot. konserwacji Zespół Newfeel zaleca, by buty do aktywnego marszu czyścić za pomocą czystej i lekko wilgotnej ściereczki lub szczoteczki o miękkim włosiu. Nie należy suszyć butów w pobliżu źródła ciepła. Gdy buty nie są używane należy także wyjmować wkładkę, ponieważ wpływa to znacząco na higienę ich użytkowania. Pozwoli to na jej optymalne wysuszenie. Więcej informacji na: www.newfeel.com
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
NIE ZAPOMNIJ O…

Klienci kupili też