UWAGA ! DOSTAWA GRATIS !!!
errorSearchInfoBulle Wpisz poszukiwaną frazę
  • DecathlonCompletionCategoriesTitle
  • DecathlonCompletionTopSearchesTitle
GARMIN FRANCE SAS

Kompaktowy GPS ze zintegrowanym wysokościomierzem barometrycznym.

Elektronika Elektronika - GPS turystyczny Etrex 30 GARMIN - Akcesoria BLACK
  • Elektronika Elektronika - GPS turystyczny Etrex 30 GARMIN - Akcesoria BLACK
  • Elektronika Elektronika - GPS turystyczny Etrex 30 GARMIN - Akcesoria BLACK
  • Elektronika Elektronika - GPS turystyczny Etrex 30 GARMIN - Akcesoria BLACK
  • Elektronika Elektronika - GPS turystyczny Etrex 30 GARMIN - Akcesoria BLACK
Elektronika

GPS turystyczny Etrex 30 GARMIN

GARMIN
Przeczytaj 2 Opinie
Napisz swoją opinię
Przeznaczenie: dla osób intensywnie uprawiających sport, poszukujących kompaktowego i wszechstronnego GPS. Kompaktowy GPS ze zintegrowanym wysokościomierzem barometrycznym.
Kod : 8202804
Sprawdź dokąd zmierzasz Etrex 30 jest wyposażony w nowy, ulepszony ekran o wielkości 2,2 cala, 65 000 kolorów, z antyrefleksem. Etrex 30 jest wytrzymały na: kurz, brud, wilgoć - nic nie blokuje Twojego systemu nawigacji.
Odkryj nowe narzędzia na wyprawy ETrex 30 jest wyposażony w elektroniczny kompas z 3 osiową kompensacją nachylenia, który wskazuje Twój kierunek, nawet jeśli się nie przemieszczasz, lub jeśli kompas nie jest trzymany poziomo. Wysokościomierz barometryczny monitoruje zmiany ciśnienia, aby precyzyjnie określić wysokość, na jakiej się znajdujesz. Można go również użyć do pomiaru ciśnienia barometrycznego w danym czasie, co może ułatwić przewidywanie zmian pogody.
Jedź gdzie tylko zechcesz Dzięki kompatybilności z dużą ilością uchwytów eTrex 30 doskonale nadaje się do zastosowania w pojeździe terenowym, na rowerze, w łodzi, w samochodzie. Używaj uchwytu samochodowego z mapami City Navigator® NT, aby skorzystać ze szczegółowych wskazówek tekstowych, lub solidnego uchwytu do motocykla, lub pojazdu terenowego. Gdziekolwiek zabierzesz swój eTrex, posiada on zawsze odpowiedni uchwyt i mapy.
Przyjmij szerszy punkt widzenia Urządzenia z nowej serii eTrex są pierwszymi ogólnodostępnymi odbiornikami śledzącymi równocześnie satelity GPS i GLONASS. GLONASS to system stworzony przez Federację Rosyjską. System ten jest w pełni operacyjny od 2012. Dzięki satelitom GLONASS, odnalezienie położenia jest (średnio) o 20% szybsze niż w przypadku systemu GPS. A kiedy używane są oba systemy, GPS i GLONASS, odbiornik wykorzystuje sygnały z 24 dodatkowych satelitów.
Dodawaj mapy Dzięki czytnikowi kart microSD™ i1,7 Gb pamięci wewnętrznej Etrex 30, możesz z łatwością ściągać mapy TOPO w skali 1/25 000 i wyruszyć na wędrówkę. Włóż fabrycznie załadowane mapy BlueChart® g2, aby skorzystać w pełni z dnia nad morzem, lub pobierz dane kartograficzne City Navigator® NT, aby uzyskać definicję trasy, ulica po ulicy (sprawdź w zakładce Mapy, które mapy są kompatybilne). ETrex 30 korzysta także z obrazów z satelity Bi.
Przesyłanie bezprzewodowe ETrex 30 umożliwia bezprzewodowe udostępnianie punktów, tras i skrzynek innym kompatybilnym urządzeniom GPS Garmin. Dzięki temu Twoi znajomi będą mogli skorzystać z Twoich tras: wystarczy nacisnąć na "Wyślij", aby przesłać informacje do podobnych urządzeń!
Utrzymuj pozycję Wyposażony w odbiornik GPS o dużej wrażliwości, kompatybilny z WAAS i z systemem prognozy satelitarnej HotFix®, Etrex szybko i precyzyjnie określi i zachowa Twoją pozycję nawet w terenach zalesionych lub dolinach otoczonych wzniesieniami.
Przeżyj niezapomniane chwile! ETrex 30 korzysta z plików GPX - poszukiwanie skarbów, aby bezpośrednio ściągnąć skrzynkę na Twoje urządzenie. Nie potrzebujesz notatnika. Nie tylko nie przyczyniasz się do zanieczyszczenia środowiska, ale również zwiększasz skuteczność. Etrex 30 przechowuje i wyświetla ważne informacje o pozycji, terenie i jego trudnościach, podaje sprytne podpowiedzi i opisy.Nie musisz szukać informacji ani drukować ich. Po prostu ściągnij plik.
Zawartość opakowania eTrex 30
Kabel USB
Instrukcja
Informacje techniczne
Informacje / Koncept / Technologie
Informacje / Koncept / Technologie
Twoje opinie
Internauci oglądali również...
Gwarancja 2 lat

2,5 / 5

2 Opinie

1 użytkownik poleca ten produkt

Napisz swoją opinię
(0)
(0)
(0)
Sortuj według :

Brak obiecanych map

Brak map

19/01/2016

  (Polska)

1 5

Używany od tygodnia lub mniej Zakupiłam ten produkt po informacji, że ma wgrane w cenie mapy Europy i Polski oraz, że będę mogła dodać bezpłatnie mapy ze strony germina. Specjalnie pytałam czy egzemlarz tańszy, który kupiłam ma opisywany na stronie zestaw map europa zachodnia oraz czy ma mapę Polski (nie było jej w opisie), upewniono mnie, że mapy są wgrane. Jednak ich nie ma a ceny na stronie Germina są astronomiczne.

Odpowiedź marki

Pani Mario dziękuję za opinię. Rozumiem, że produkt nie spełnił oczekiwań. W związku z tym zapraszam do najbliższego sklepu Decathlon w celu dokonania zwrotu.

Pozdrawiam,

Justyna Goryl Orao, Geonaute, Aptonia Product Specialist DECATHLON

Nawigacja do nawigowania, nie do klikania

Bardzo długi czas pracy na bateriach

Powolne działanie, długo wytycza trasy

27/11/2015

  (Polska)

4 5

Używany od 2 do 8 tygodni Sprzęt dla miłośników outdooru, prosty w obsłudze, na szlaku czy na rowerze sprawdza się idealnie, trochę gorzej robi się, jak trzeba w terenie wyznaczyć nową długą bądź złożoną trasę. Przy przewijaniu ekranu irytujące oczekiwanie na wgranie nowego kawałka mapy.

Wystąpił błąd
Informacje techniczne
Informacje / Koncept / Technologie
Twoje opinie
Internauci oglądali również
Internauci oglądali również