WED'ZE

Łatwość użytkowania i bezpieczeństwo zapewnione

Akcesoria narty/snowboard Sporty Zimowe - Kask narciarski dla dzieci JR MRZ 100 WED'ZE - Akcesoria narciarskie i snowboardowe
Akcesoria narty/snowboard

Kask narciarski lub snowboardowy JR MRZ 100 dla dzieci WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla młodego narciarza i snowboardzisty (3 - 8 lat), który poszukuje prostego w użyciu kasku ze sztywnymi nausznikami. Ten prosty w użyciu kask narciarski zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy. Odpowiada na wymogi normy EN 1077.

Kolor : RÓŻOWY

Wybierz rozmiar i kolor produktu.

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 49zł99 - %

od 49zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 25/10/2016
     Dostawa gratis !
Kod : 8343983
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Ochrona przed uderzeniami Norma EN 1077, klasa A, stosowana w kaskach narciarski. ze sztywnymi nausznikami
Wentylacja « AIR COOLING » odprowadza wilgoć.
Regulacja "FIT FOAM" gwarantuje stabilność kasku na głowie.
Waga 500 g w rozmiarze M (53-56)
Łatwość konserwacji Materiały tekstylne zastosowane w kasku można prać w pralce w 30°.
Kompatybilność Możesz spersonalizować swój kask za pomocą naklejek Wed'ze.
INFORMACJE TECHNICZNE
AIR COOLING "AIR COOLING" to wyjątkowy system automatycznej kontroli powietrza, który zapewnia odprowadzanie ciepła i wilgoci spod kasku. Dzięki strefom wentylacyjnym kask gwarantuje komfort w każdym momencie.
FIT FOAM FIT FOAM to pianka o grubości 10 mm; zapewnia komfort noszenia kasku oraz minimalne trzymanie odpowiadające różnym obwodom głowy. Dobry poziom trzymania uzyskasz w połączeniu z goglami narciarskimi.
PERSONALIZACJA Kask MRZ 400 może być spersonalizowany za pomocą łatwych do przyklejenia NAKLEJEK, które odpowiadają wymaganiom norm dla kasków.
SKŁAD Skorupa ABS i pokrywa EPS zapewniają lepszą wytrzymałość na uderzenia. Zalecamy wymienianie kasku maksymalnie co 5 lat (jeśli kask nie doznał wcześniej dużego uderzenia).
NORMA EN 1077 Norma EN 1077 to norma europejska dotycząca kasków używanych do ochrony głowy podczas uprawiania narciarstwa zjazdowego lub snowboardu. Zgodnie z tą normą w ramach certyfikacji bada się wchłanianie wstrząsów czy odporność na wgięcia. Rozróżnia się 2 klasy tej normy: A: Kask ze sztywnymi nausznikami / B: Kask z miękkimi nausznikami.
INFORMACJE / KONCEPT / TECHNOLOGIE
Skład Skorupa ABS i pokrywa EPS zapewniają lepszą wytrzymałość na nieduże uderzenia oraz zwiększają czas użytkowania kasku. Zalecana jest wymiana kasku maksymalnie co 5 lat (jeśli kask nie doznał wcześniej dużego uderzenia).
Uprawnione laboratorium
Test Produktu Wszystkie produkty od Wed'ze są poddawane testom w rzeczywistych warunkach, takich, dla których zostały opracowane.. W śniegu, zimnie, w każdych warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe, szef produktu, inżynierowie, projektanci dokładają wszelkich starań, by projekt, według którego dane ubranie zostało przemyślane i opracowane, doskonale odpowiadał jego użyciu w terenie.
Ograniczenia w użytkowaniu Po każdym poważniejszym uderzeniu kask należy wymienić na nowy
Informacje dotyczące przechowywania Przechowywać z dala od wilgoci, źródeł ciepła i promieni UV. Po wysuszeniu najlepiej włożyć do płóciennej torby, np. pokrowca Wed'ze dostępnego w naszych sklepach.
Zalecenia dot. konserwacji Po użyciu zaleca się wysuszyć wewnętrzne pianki, trzymając jednocześnie kask z dala od źródeł ciepła. Kask czyścić gąbką lub wilgotną ściereczką. Przy wymianie oryginalnych części używać wyłącznie części zamiennych oferowanych przez serwis Decathlon. Nie przerabiać kasku na własną rękę. Nie stosować farb, kalkomanii, detergentów czy innych podobnych produktów.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW