WED'ZE

Daszek z podwójnym szkłem i ANTY-FOG

Akcesoria narty/snowboard Sporty Zimowe - Kask narciarski Wed'ze STREAM 500 WED'ZE - Akcesoria narciarskie i snowboardowe
Akcesoria narty/snowboard

Kask narciarski i snowboardowy STREAM 550 S2 WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla narciarza lub snowboardzisty, który poszukuje kasku z daszkiem do ochrony głowy oraz oczu. Kask z daszkiem chroni głowę oraz oczy. Daszek ze podwójnym szkłem anty-UV, ANTY-FOG, na zmienną pogodę (kategoria S2). Jest to kask odpowiedni dla osób noszących okulary korekcyjne.

Kolor : CZARNY

Wybierz rozmiar i kolor produktu.

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 349zł99 - %

od 349zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 25/10/2016
     Dostawa gratis !
Kod : 8287091
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Stabilność Dopasowanie przez gumkę na wysokości potylicy. Sztywne nauszniki + linia szyi
Wentylacja 12 otworów do wentylowania i odprowadzania wilgoci
Lekkość Waga wyższa niż średnia dla naszych kasków. 750 g w rozmiarze L
Ochrona przed uderzeniami Zgodne z normą EN 1077-A. Sztywne nauszniki. Skorupa zewnętrz ABS = wytrzymałość
Łatwość konserwacji Wewnętrzną wyjmowaną czapkę można prać w pralce (30°C)
Ciepło Czapka wewnętrzna z osłoną przed zimnem na czole. Gruba podszewka.
Ochrona przeciwsłoneczna Daszek ze podwójnym szkłem anty-UV, ANTY-FOG, na zmienną pogodę (kategoria S2)
INFORMACJE TECHNICZNE
EASY FIT System "EASYFIT" umożliwia dopasowanie Twojego kasku do kształtu Twojej głowy dzięki łopatce umieszczonej z tyłu kasku i podtrzymywanej przed gumki. Ten system zapewnia precyzyjną regulację i zapamiętuje ustawienie kasku na Twojej głowie.
AIR COOLING: "AIR COOLING" to wyjątkowy system automatycznej kontroli powietrza, który zapewnia odprowadzanie ciepła i wilgoci spod kasku. Dzięki 6, 10 lub 12 strefom wentylacyjnym kask gwarantuje komfort w każdym momencie.
KOMPATYBILNOŚĆ Z OKULARAMI KOREKCYJNYMI Przyjemność z jazdy na nartach powinna być dostępna dla każdego - także dla osób noszących okulary korekcyjne. Z tego powodu Wed'ze oferuje kask z daszkiem, który jest bardziej praktyczny niż gogle narciarskie "na okulary (OTG)". Jeśli chodzi o rozmiar okularów, to niektóre modele nie są kompatybilne. Zapraszamy do odwiedzenia Twojego sklepu Decathlon, by przymierzyć kask z okularami.
COLD BARRIER "COLD BARRIER" to prawdziwa bariera termiczna. Po rozwinięciu czapki na czoło zagwarantuje Ci ona ochronę przed zimnem.
ODPINANE MATERIAŁY Wewnętrzną wyjmowaną czapkę można prać w pralce (30°C)
SZKŁA Z DASZKIEM S2 Daszek w 100% chroni przed promieniowaniem nadfioletowym. Odcień dopasowany jest do użytku w każdą pogodę. Przepuszcza jedynie od 40% do 22% światła. Wykonane są z poliwęglanu, który jest niezwykle wytrzymały na uderzenia, jednak tylko nieznacznie na zadrapania. Z tego powodu zalecamy chowanie daszka do pokrowca po zakończeniu jego używania.
SKŁAD Skorupa ABS i pokrywa EPS zapewniają lepszą wytrzymałość na uderzenia. Zalecamy wymienianie kasku maksymalnie co 5 lat (jeśli kask nie doznał wcześniej dużego uderzenia).
NORMA EN 1077 Norma EN 1077 to norma europejska dotycząca kasków używanych do ochrony głowy podczas uprawiania narciarstwa zjazdowego lub snowboardu. Ta norma opracowywana jest na podstawie zdolności wchłaniania wstrząsów oraz odporności na wsiąkanie.
INFORMACJE / KONCEPT / TECHNOLOGIE
Skład Materiał na plecach : 70.0% Akrylonitrylo-butadienowo-styren (ABS), 30.0% Poliuretan Część wewnętrzna - podszewka główna : 100.0% Styropian (EPS)
Uprawnione laboratorium
Test Produktu Wszystkie produkty od Wed'ze są poddawane testom w rzeczywistych warunkach, takich, dla których zostały opracowane.. W śniegu, zimnie, w każdych warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe, szef produktu, inżynierowie, projektanci dokładają wszelkich starań, by projekt, według którego dane ubranie zostało przemyślane i opracowane, doskonale odpowiadał jego użyciu w terenie.
Ograniczenia w użytkowaniu Po każdym poważniejszym uderzeniu kask należy wymienić na nowy
Informacje dotyczące przechowywania Przed schowaniem do pokrowca Wed'ze należy upewnić się, że produkt jest całkowicie suchy. Kask należy zawsze przenosić w tym pokrowcu, by uniknąć zarysowań szkieł.
Zalecenia dot. konserwacji Części zewnętrzne czyścić w ręku gąbką i mydłem, materiały tekstylne prać w pralce w 30°. Szkła przecierać za pomocą pokrowca Wed'ze, który ich nie porysuje.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
NIE ZAPOMNIJ O…

Klienci kupili też