DOMYOS

Komfort bawełny i oddychalność!

Odziez damska fitness Odziez damska fitness - Koszulka Active Team DOMYOS - Fitness
Odziez damska fitness

Koszulka fitness długi rękaw Active team męska DOMYOS

DOMYOS
Przeznaczenie: do zajęć fitness o niedużej lub umiarkowanej intensywności. Lekka koszulka z oddychającej bawełny, która wchłania wilgoć i oddala ją od skóry. Posiada prosty krój (regular) i okrągły dekolt. Jej nadruk na lewym rękawie pozwoli Ci wyróżnić się podczas treningu.
Kod : 8366159
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Koncepcja produktów Active Gama ubrań Active została opracowana z myślą o regularnych zajęciach fitness o umiarkowanej intensywności (łagodna gimnastyka, stretching, ujędrnianie, wzmacnianie mięśni). Jest idealna dla osób, które chcą zachować formę oraz dbać o zdrowie i swoją sylwetkę. Zespoły projektowe Domyos opracowują dla Ciebie idealną równowagę między komfortem a oddychalnością. Nasze modele są poddawane testom użytkowania. Regularnie je dopracowujemy dzięki licznym opiniom Klientów.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW