WED'ZE

Równowaga między ciepłem, komfortem i wentylacją.

Odziez narty snowboard jr Odziez narty snowboard jr - Koszulka narciarska termoaktywna dla dzieci FLOWFIT WED'ZE - Narty, Snowboard
Odziez narty snowboard jr

Koszulka narciarska termoaktywna dla dzieci FLOWFIT WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla młodych narciarek i snowboardzistek poszukujących technicznej, ODDYCHAJĄCEJ i WYDAJNEJ bielizny na każdą pogodę. Równowaga między ciepłem, komfortem i wentylacją.
Kod : 8283309
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
EQUAREA Zagwarantować jak największej liczbie narciarzy/snowboardzistów brak nieprzyjemnych odczuć spowodowanych przez pocenie się, bez względu na miejsce praktyki i indywidualne skłonności do pocenia się.
Wskazówki dotyczące użytkowania Aby móc w pełni skorzystać z zalet technicznej bielizny, należy myśleć o swoim ubiorze jako całości. Zadaniem bielizny jest odprowadzanie na zewnątrz wilgoci wytwarzanej przez ciało. Dlatego też wierzchnie warstwy (kurtka, spodnie) również powinny być oddychające, aby tę wilgoć przepuścić.
Wskazówki dotyczące użytkowania W przypadku znacznego wysiłku fizycznego zbyt ciepłe ubrania mogą wywołać uczucie zimna, gdyż nie ma możliwości odprowadzania potu, który pozostaje przez to w stałym kontakcie ze skórą.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW