WED'ZE koniec serii mobile

Najcieplejsza w ofercie

Odziez narty snowboard meska Odziez narty snowboard meska - Kurtka puchowa narciarska SLIDE 500 męska WED'ZE - Narty, Snowboard
Odziez narty snowboard meska

Kurtka narciarska SLIDE 500 męska WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla narciarza lub snowboardzisty, który poszukuje kurtki narciarskiej z puchem do jazdy w temperaturze od -4° do -16°C. Kurtka 100% puch/pierze zapewnia ciepło i ochronę przed zimnem. Idealna dla osób wrażliwych na zimno - zapewnia ciepło podczas najzimniejszych dni.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 349zł99 -14 %

od 299zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 11/01/2017 do

** Od 11/01/2017 do

** WYPRZEDAŻE od 11/01/2017 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 11/01/2017 i do wyczerpania zapasów!
Kod : 8371432
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Zalecana temperatura: -4° "Zalecana" temperatura odpowiada temperaturze, która jest doskonała dla 75% osób uprawiających sporty zimowe (określana jako neutralna lub lekko zimna); 25% osób uważa, iż odczuwa lekkie zimno, ale nie stanowi to dla nich przeszkody podczas jazdy na śniegu, i nie uważa produktu jako nieodpowiedniego do użytku.
Temperatura graniczna: -16°. "Graniczna" temperatura określa temperaturę, podczas której nosząc ubranie należy zastosować środki ostrożności, ponieważ nie jest ono dostosowane dla 2/3 sportowców - odczuwają oni zimno. Jednak dla 1/3 osób ubranie jest cały czas odpowiednie na taką temperaturę - nie jest im ani zimno ani ciepło (odczucie neutralne), ponieważ są one mniej wrażliwe na zimno lub wiedzą, jak należy odpowiednio postępować w zimne dni, albo bardziej intensywnie uprawiają sport.
Wypełnienie puchem lub pierzem Puch i pierze - uznane jako nieodzowny element izolacji - zapewniają niezwykłą relację ciepła do wagi. Bardzo ściśliwe, lekkie i ciepłe wypełnienie z puchu/pierza pozwala na otrzymanie bardzo dobrej izolacji przy zachowaniu lekkości.
Izolacja termiczna Wykończenie mankietów (rzep z regulacją) zapewnia lepszą szczelność i zapobiega wpadaniu śniegu po upadku lub zimnego powietrza.
Ponieważ zimno powoduje podrażnienia, Wedze opracowało z miękkiego polaru ochronę brody. Zabezpiecza ona twarz sportowca i zapobiega otarciom szyi i podbródka.
Porady dot. regulacji termicznej Podczas jazdy na nartach ważne jest odpowiednie ubranie.
Zalecamy stosowanie zasady 3 warstw, co pozwoli Ci zachować suchą i ciepłą skórę. Ta zasada jest prosta: należy zakładać 3 warstwy ubrań (każda z nich ma specjalną funkcję). Bielizna oraz kurtka wewnętrzna odprowadzają wilgoć oraz utrzymują ciepło. Kurtka narciarska chroni przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Wszystkie te warstwy muszą być oddychające, by odprowadzać wilgoć.
Solidność Wiemy, ile energii jest pożytkowanej podczas dnia spędzonego na nartach lub desce snowboardowej. Z tego właśnie powodu, z wysoką dbałością dobieramy wszystkie elementy tworzące nasze produkty. Pragniemy zagwarantować przez to ich najwyższą wytrzymałość.Właściwie naostrzone narty mogą uszkodzić czy rozciąć dolną część spodni lub kurtkę na wysokości barków. Chcąc zapewnić narciarzom maksymalną ochronę przed zniszczeniem ubrania, Wedze dodało wydajne wzmocnienia w narażonych strefach ubrania.
Kieszeń na karnet Już nie musisz wyjmować karnetu. Twoja kurtka posiada specjalną kieszeń na karnet zapewniającą Ci szybki dostęp do wyciągów.
Pas przeciwśnieżny Pas przeciwśnieżny to system ochronny przy talii. Przypina się go zatrzaskami u dołu kurtki narciarskiej lub snowboardowej. Zapobiega on wpadaniu śniegu lub zimnego powietrza podczas jazdy na śniegu oraz w trakcie upadku.
Rady dot. konserwacji Najlepszym rozwiązaniem jest oddanie kurtki z puchem do pralni.
Możesz też wyprać ją w pralce i wysuszyć w suszarce bębnowej, jednak wówczas cały proces należy przeprowadzić bardzo delikatnie.
Odkryj film z naszymi poradami dotyczącymi prania w pralce klikając na ten link
http://www.youtube.com/watch?v=xuH0hy_0hA0"
NASZE ZOBOWIĄZANIA
12 klientów Decathlon, którzy przetestowali produkt w Tignes podczas końcowej fazy opracowywania naszego produktu. Chcesz być częścią naszej grupy testerów? Skontaktuj się z nami na wedze.com!
Test Produktu Wszystkie ubrania od Wed'ze są projektowane i opracowywane w dolinie leżącej u stóp Mont-Blanc. Następnie są testowane w warunkach identycznych, jak te, w których znajdujesz się podczas uprawiania sportu (na śniegu, w niskiej temperaturze, przy padającym śniegu…) Zespoły projektowe zapewniają, że program, dla którego dany produkt został opracowany, w pełni odpowiada jego użyciu w terenie.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW