TRIBORD koniec serii mobile

Prawdziwe majtki brazylijskie, przebój lata!

Kostiumy, szorty Kostiumy, szorty - Majtki SANA TRIBORD - Windsurfing, Surfing
Kostiumy, szorty

Dół kostiumu SANA damski TRIBORD

TRIBORD
Przeznaczenie: dla kobiet do rekreacyjnego uprawiania sportów wodnych. Dół od kostiumu, pochodzący z kolekcji brazylijskiej! Bardzo mocno wycięte, z szerokimi zakładkami z gumkami po bokach, odsłaniają pośladki i wizualnie wydłużają nogi.

Wybierz rozmiar i kolor produktu.

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 24zł99 -68 %

od 7zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 20/10/2016 do

** Od 19/10/2016 do

** WYPRZEDAŻE od 19/10/2016 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 20/10/2016 i do wyczerpania zapasów!
Kod : 8363180
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Budowa ciała Pochodzące z naszej kolekcji brazylijskiej majtki SANA są bardzo wycięte, ale pomimo to zapewniają dużą stabilność podczas użytkowania. Ich krój wizualnie wydłuża nogi, odsłaniając pośladki. Przeznaczone są dla kobiet akceptujących swoją figurę i tych, które zrozumiały, jak wszystkie cariocas, że zakrywanie pośladków niekoniecznie sprzyja sylwetce, wręcz przeciwnie!
Rozmiar na sucho i rozmiar na mokro Należy dopasować kostium kąpielowy w sklepie, aby dobrze utrzymywał się na ciele, gdyż w wodzie kostium się rozluźnia. Polecamy, więc, zakupienie odpowiedniego rozmiaru. Kostium powinien być dobrze dopasowany do ciała już w przymierzalni. Elastan zawarty w niektórych tworzywach używanych do produkcji naszych kostiumów mięknie i rozciąga się w wodzie.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Ten produkt był testowany podczas użytkowania w Hendaye oraz został poddany testom w laboratorium, aby zapewnić jakość podczas użytkowania, do którego jest przeznaczony: testy elastyczności i stabilności tkaniny, odporności kolorów na ścieranie, pranie, morską wodę, wodę chlorowaną i na ekspozycję na światło, oraz na ogólną wytrzymałość produktu po wielokrotnym praniu.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW