QUECHUA

70 x 195 cm zintegrowana pompka,10 lat gwarancji!

Spiwory, Materace, Maty Spiwory, Materace, Maty - Materac Arpenaz Air Pump 70 QUECHUA - Kemping
Spiwory, Materace, Maty

Kempingowy materac dmuchany Arpenaz Air Pump 140 QUECHUA

QUECHUA
Przeznaczenie: do komfortowego spania na kempingu. 200 x 70 cmMaterac ze zintegrowaną pompką. 10 lat gwarancji!
Kod : 8299066
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Sposób pompowania i wygoda Idealnie, tego typu materac powinien być miękki po napompowaniu. Gdy się na nim usiądzie, powinno się lekko czuć podłogę.
Po położeniu się na nim, materac dostosowuje się do kształtu osoby leżącej, co zapewnia największy komfort.Po napompowaniu, przekręcić zawór w pozycję "spanie", zanim całkiem zamkniesz korek.
Długość materaca po napompowaniu Wskazana długość jest gwarantowana w +/- 10%, w zależności od stopnia napompowania materaca.
Rady dotyczące użytkowania Nie prać w pralce, lecz w razie potrzeby wyczyścić wilgotną gąbką. W celu wysuszenia, rozwiesić w suchym i przewiewnym miejscu, nie suszyć w pobliżu źródła ciepła ani na słońcu.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Produkt posiada 10-letnią gwarancję licząc od daty zakupu widniejącej na paragonie. Produkt objęty gwarancją zostanie naprawiony bądź wymieniony. Gwarancja pokrywa wady materaca z wyjątkiem wad wynikających z normalnego zużycia oraz nieprawidłowego użytkowania produktu. 10-letnia gwarancja będzie uznana wyłącznie po przedstawieniu produktu oraz paragonu.
Gwarancja 10 lat
OPINIE KLIENTÓW