B'TWIN

Kompletnie wyposażony!

Rowery Rowery - Rower dla dzieci 14
Rowery

Rower dziecięcy 14" CALIPO B'TWIN

B'TWIN
Przeznaczenie: dla dzieci w wieku 3-5 lat (90-105 cm). Kompletnie wyposażony, błotnik, klakson, boczne kółka Rower gwarancja

Kolor : CZERWONY

Wybierz rozmiar i kolor produktu.

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 399zł99 - %

od 399zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 27/10/2016
     Dostawa gratis !
Kod : 8202270

Ze względów logistycznych rowery zakupione na decathlon.pl dostarczane są wstępnie wyregulowane, lecz ze skręconą w poprzek kierownicą oraz odkręconymi pedałami. Dlatego też do każdego roweru Decathlon załącza dodatkowo prostą instrukcję oraz specjalny klucz, z których pomocą każdy będzie w stanie samodzielnie przygotować swój rower.

Sprawdź jak przygotować swój rower zakupiony na decathlon.pl

ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Wieczysta gwarancja B’TWIN oferuje dożywotnią gwarancję na ramę, mostek, kierownicę i widelec
Bezpieczeństwo System hamowania dopasowany do najmłodszych. Pełna osłona łańcucha.
Solidność Rama stalowa.Obręcze aluminiowe, napęd z wolnobiegiem.
Łatwe użytkowanie Obniżona rama ułatwiająca wsiadanie. Boczne kółka przykręcane ręcznie.
Zabawne dodatki Zabawny dzwonek dla malucha. Wzorzysty błotnik.
Dopasowanie
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Waga
8,7 kg
Rozmiar
14 cali.
Kolor
niebieski /czerwony
INFORMACJE TECHNICZNE
Rama Rama: specjalna b’Twin - Rama w V jest dostosowana do budowy ciała dzieci w wieku 3-5 lat. Obniżyliśmy ją w centralnym punkcie, by ułatwić przełożenie nóg w trakcie zabawy.
Napęd Wolnobieg - Bezpieczniejszy, gdyż dziecko nie musi pedałować, nawet przy zjeździe.
Pozycja podczas jazdy Kierownica i specjalne gripy b'Twin. Wygodne piankowe siodło - Kierownica została dostosowana do rozmiaru dziecka, jej szerokość i uchwyty dopasowane są do dziecięcych rąk. Kierownica ma regulowaną wysokość, "rośnie”, więc, razem z dzieckiem. Możliwość regulacji wysokości siodełka.
Koła Karbowane opony z dętką (pompowane). Wybraliśmy prawdziwe opony ułatwiające pokonywanie przeszkód (chodniki...) i dobrej przyczepności na najczęściej spotykanych nawierzchniach (drogi, trawniki...).
Hamulce Specjalne klamki hamulcowe b'Twin. Hamulce bębnowe z tyłu i cantilever z przodu - Klamki hamulcowe są dostosowane do małych rąk. Wybraliśmy tylny hamulec bębnowy ze względu na jego skuteczność i jednocześnie progresywność. Ponadto jest on mniej podatny na rozregulowanie. Na przedzie szczęki hamulcowe cantilever, skuteczne, ale nie gwałtowne, zmniejszają ryzyko blokady i "przekoziołkowania" przez kierownicę.
Osłona Specjalna osłona b'Twin z motywami ozdobnymi wtopionymi w plastik - Rozbudowaliśmy osłonę zakrywającą cały mechanizm napędowy (korby, łańcuch, wolnobieg...), aby zmniejszyć do minimum ryzyko przycięcia (palce), wkręcenia się (sznurowadła…) i zabrudzenia ubrań.
Wyposażenie Błotnik, klakson i specjalne boczne kółka b’Twin (ręcznie dokręcane). Zaprojektowano je, by umożliwić ich założenie/zdjęcie bez narzędzi: ułatwiony transport roweru i nauka. Ten model można również wyposażyć w drążek do nauki b’Twin (sprzedawany osobno), umożliwiający łatwą i bezpieczną naukę jazdy na 2 kółkach.
INFORMACJE / KONCEPT / TECHNOLOGIE
Skład Uwaga! Przeznaczony dla dziecka od 3 do 5 lat. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat, drobne elementy mogłyby się odczepić i zostać połknięte. Używać pod nadzorem osoby dorosłej. Używać z dodatkowym wyposażeniem ochronnym. Nie używać na drogach publicznych.
Ograniczenia w użytkowaniu Zaleca się noszenie kasku.
Gwarancja dożywotnia na: ramę, wspornik i kierownicę w tym modelu. Szczegóły na decathlon.pl
OPINIE KLIENTÓW