B'TWIN

Komfortowy, kompletnie wyposażony rower miejski

Rowery Rowery - ROWER MIEJSKI ELOPS 920 B'TWIN - Sporty
Rowery

ROWER MIEJSKI ELOPS 920 B'TWIN

B'TWIN
Przeznaczenie: do codziennej komfortowej jazdy po mieście, dzięki kompletnemu wyposażeniu. Najbardziej komfortowy i najlepiej wyposażony rower z gamy ELOPS, do jazdy z prostymi plecami i bezpiecznie, dzięki oświetleniu zasilanemu z dynamo.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 1 799zł00 - %

od 1 799zł00*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 30/01/2017
     Dostawa gratis !
Kod : 8353686

Ze względów logistycznych rowery zakupione na decathlon.pl dostarczane są wstępnie wyregulowane, lecz ze skręconą w poprzek kierownicą oraz odkręconymi pedałami. Dlatego też do każdego roweru Decathlon załącza dodatkowo prostą instrukcję oraz specjalny klucz, z których pomocą każdy będzie w stanie samodzielnie przygotować swój rower.

Sprawdź jak przygotować swój rower zakupiony na decathlon.pl

ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Komfort użytkowania Obniżona rama, siodło i kierownica ergonomiczne i komfortowe. Regulowany mostek.
Łatwe użytkowanie Zapięcie zintegrowane z ramą, błotnik, stopka, bagażnik (norma 25 kg).
Bezpieczeństwo Odblaskowe opony widoczne z 70 m, lampka na dynamo widoczna z 30 m (przód i tył)
Wieczysta gwarancja B’TWIN oferuje dożywotnią gwarancję na ramę, mostek, kierownicę i widelec.
INFORMACJE TECHNICZNE
Rama Rama aluminiowa o dużej wytrzymałości. Uniwersalna geometria city: rama o specyficznej geometrii, do jazdy z prostymi plecami w mieście.
Obniżona rama ułatwiająca wsiadanie. Całość objęta dożywotnią gwarancją. Dostępne rozmiary: S/M (155 cm-175 cm, koła 28"), L/XL (175 cm-195 cm, koła 28").
Napęd 7 biegów w tylnej piaście Shimano Nexus, pełna osłona łańcucha: 7 biegów w piaście zapewnia komfort użytkowania i ogranicza konserwację. Nie ma żadnego ryzyka spadnięcia łańcucha z tym niezawodnym i niezastąpionym w mieście systemem. Umożliwia on łatwą zmianę przełożeń, nawet podczas postoju. Osłona łańcucha chroni przed wodą, błotem i zabrudzeniami. Łańcuch zabezpieczony antykorozyjnie.
Hamulce V-Brake z klockami łatwymi do wymiany. Klamki z aluminium, z regulacją dla małych dłoni.
Kierownica / mostek / stery Klasyczna, uniesiona i wygięta kierownica, ergonomiczne gripy, klasyczny regulowany wspornik. Kierownica uniesiona, zapewnia prostą i ergonomiczną pozycję na rowerze.
Siodło / sztyca podsiodłowa Szerokie, żelowe siodło zapewnia maksymalny komfort, sztyca podsiodłowa aluminiowa: pozycja przestudiowana, aby zapewnić dużą zwrotność.
Koła Dwukomorowe obręcze z aluminium, o dłuższej trwałości. Podwójne ścianki zapewniają większą odporność na uderzenia w razie niedostatecznego napompowania kół. Powierzchnie styku z klockami są szlifowane, aby poprawić siłę hamowania.
Piasty przednia i tylna są przykręcane śrubami, aby ograniczyć ryzyko kradzieży.
Opony Opony wzmocnione przed przebiciami (wzmocnienie bieżnika) z odblaskowymi pasami po bokach. Pasy odblaskowe na oponach poprawiają widoczność i bezpieczeństwo rowerzysty w nocy. Dętki wyposażone są w wentyle samochodowe: koła roweru można pompować na stacji benzynowej. Stałe ciśnienie w oponach między 3,5 a 4,5 bara (w zależności od wagi użytkownika) jest niezbędne, aby uniknąć przebicia opony.
Akcesoria / wyposażenie Błotnik, stopka, zapięcie rowerowe na ramę AXA, bagażnik o nośności do 25 kg (norma odpowiadająca zamocowaniu fotelika dziecięcego), oświetlenie przednie i tylne na dynamo. Światło tylne "steady light": lampka pozostaje zapalona przez 4 minuty podczas postoju, aby być widzianym w nocy, nawet stojąc na światłach. Bagażnik aluminiowy, maks. obciążenie do 25 kg: odpowiada obciążeniu przez fotelik dziecięcy.
Waga 19 kg.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja Dożywotnia na: ramę, mostek, kierownicę i widelec w tym modelu. Szczegóły na decathlon.pl.
OPINIE KLIENTÓW
NIE ZAPOMNIJ O…

Klienci kupili też