UWAGA ! DOSTAWA GRATIS !!!
errorSearchInfoBulle Wpisz poszukiwaną frazę
 • DecathlonCompletionCategoriesTitle
 • DecathlonCompletionTopSearchesTitle
B'TWIN

Pasek, automatyczna zmiana biegów i błotniki!

Kod : 8202737

Rower składany TILT 7 BLACKOUT

Przeznaczenie: do szybkiego przemieszczania się po mieście, w połączeniu z innymi środkami transportu. Niebrudzący, z paskiem i błotnikami. Skromny, nerwowy, dziki! Napęd z paskiem, tylko 2 biegi, które zmieniają się automatycznie przy 19 km/h. Tilt 7 jest idealnym rowerem do miast z małymi wzniesieniami jak New York czy Paryż. Rowery gwarancja dożywotnia

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 1 999zł00 -25 %

od 1 499zł00**

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Cena zwykle obowiązująca w sklepie: 1 999zł00 1 499zł00 **

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 13/02/2014 W

** Od 12/02/2014 W

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
** WYPRZEDAŻE od 12/02/2014 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 13/02/2014 i do wyczerpania zapasów!

Informacje techniczne

 • 1

  Rama Z aluminium 6061, z systemem składania "Pop-Up" (opatentowanym). Składanie uruchamia się manetką, znajdującą się pod siodełkiem, która otwiera lub zamyka zawias. Pozwala to uniknąć dotykania części roweru, które często bywają brudne lub trudno dostępne. Dzięki Pop-Up System, rama składa się w 1 sekundę, a kompletne złożenie roweru zajmuje tylko kilka sekund. Kształt ramy służy także za podstawę do parkowania.Dekoracje ramy są odblaskowe.

 • 2

  Zawieszenie Widelec z aluminium 6061 zapewniającego lekkość.

 • 3

  Napęd Cleanride z paskiem z włókna węglowego: niebrudzący, bo bez smaru. Piasta z 2 wbudowanymi biegami SRAM Automatix Neutral Position: 2-gi bieg włącza się automatycznie przy 19 km/h. Podczas postoju napęd jest neutralny, aby móc pchać lub ciągnąć złożony rower, korby pozostają nieruchome, a lewy pedał nie blokuje się o przednie koło. Przebieg w m dla 1 obrotu korb: 4,63m i 6,34m.

 • 4

  Hamulce V-Brake, klamki z aluminium, szczęki stalowe.

 • 5

  Mechanizm korbowy Korby 170 mm z aluminium, z zaślepkami ochronnymi.

 • 6

  Kierownica / wspornik / stery płaska kierownica z aluminium. Wspornik "Pop-Up" z aluminium z automatyczną blokadą: nie ma ryzyka zapomnienia o zablokowaniu ramy przed jazdą, blokada jest automatyczna i bardzo prosta.

 • 7

  Koła Obręcze aluminiowe 20 cali, jednokomorowe.

 • 8

  Opony BTWIN 20x1.95 z odblaskowymi pasami bocznymi. Opony te zapewniają doskonałą przyczepność na drodze, nawet mokrej, dobrą wydajność, oraz dobry poziom komfortu.

 • 9

  Siodło / sztyca podsiodłowa Zacisk Easyclamp umożliwia łatwą regulację siodła, bez użycia siły. Sztyca siodła Tilt z aluminium, z manetką do otwierania zawiasu ramy. Laserowa podziałka z przodu służy za punkt odniesienia do prostej regulacji siodełka. Siodło z ergonomicznym uchwytem do prowadzenia roweru po złożeniu, wzmocnienia boczne zapobiegające zadrapaniu roweru, jeśli przechowywany jest oparty o ścianę, perforowana tkanina, przyjemna w dotyku.

 • 10

  Pedały Składane.

 • 11

  Akcesoria / wyposażenie Light-In: przednie oświetlenie wbudowane w ramę i przykręcone, aby uniknąć ryzyka kradzieży. LED (10 lux). Autonomia pracy: 13h. 3 baterie R03 (AAA). Oświetlenie tylne wbudowane w zacisk Easyclamp, przykręcane. LED. Autonomia pracy: 35h. 2 baterie CR2032.

 • 12

  Wymiary (cm) Złożony: 47x66x80 - Rozłożony: 59x111x150

Informacje / Koncept / Technologie

Test Produktu

Rowery stworzone, aby długo służyć: Rowery Tilt były testowane w terenie przez zespół wymagających testerów, podczas wielu miesięcy. Jeżdżąc codziennie, niezależnie od pogody, nasze rowery przejechały tysiące kilometrów, aby zapewnić optymalny poziom jakości. "Torture test": nasi inżynierowie wymyślili specjalne maszyny testowe, aby zagwarantować, że nasze wyjątkowe komponenty sprostają waszym oczekiwaniom. Tilt jest niewątpliwie jedynym składanym rowerem przewidzianym dla użytkowników do 120kg.

Ograniczenia w użytkowaniu

Nie jest przeznaczony do jazdy terenowej, ani do akrobacji.

Informacje dotyczące przechowywania

Przechowywać rower Tilt 7 z dala od wilgoci, najlepiej w pokrowcu.

Zalecenia dot. konserwacji

Nie oliwić paska, sprawdzać okresowo jego napięcie, ciśnienie w oponach (3,5 bara), dokręcenie śrub.