UWAGA ! DOSTAWA GRATIS !!!
errorSearchInfoBulle Wpisz poszukiwaną frazę
  • DecathlonCompletionCategoriesTitle
  • DecathlonCompletionTopSearchesTitle
WED'ZE koniec serii mobile

Zawsze ciepło, zawsze suche ubrania

Odzież narty, snowboard damska Odzież narty, snowboard damska - Spodnie narciarskie damskie FIRST HEAT WED'ZE - Narty, Snowboard
Odzież narty, snowboard damska

SPODNIE NARCIARSKIE FIRST HEAT WEDZE DAMSKIE BIAŁE WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla narciarki lub snowboardzistki do jazdy rekreacyjnej poszukującej CIEPŁYCH spodni. Zawsze ciepło, zawsze suche ubrania

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 99zł99 -23 %

od 77zł00**

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Cena zwykle obowiązująca w sklepie: 99zł99 84zł99 **

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 04/04/2016 W

** Od 17/12/2014 W

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
** WYPRZEDAŻE od 17/12/2014 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 04/04/2016 i do wyczerpania zapasów!
Kod : 8283653
Internauci oglądali również
Internauci oglądali również
Informacje techniczne
Informacje / Koncept / Technologie
OPINIE KLIENTÓW
Hydrofobowość materiału Hydrofobowy materiał nie wchłania wody, która zamiast tego spływa po jego powierzchni. Dzięki temu materiał nie nasiąka wodą i pozostaje ciepły, lekki i oddychający. Hydrofobowość uzyskuje się przez odpowiednie wykończenie zewnętrznej strony materiału,. które należy odnawiać co jakiś czas (średnio po 2-3 praniach). W naszych sklepach można znaleźć produkty umożliwiające przeprowadzenie tej operacji. Wszystkie spodnie nieprzemakalne Wedze są wykończone hydrofobowo.
Ochraniacze Nieprzemakalne ochraniacze wykończone silikonem, dzięki czemu lepiej trzymają się butów oraz zapobiegają dostawaniu się śniegu przez dół spodni.
Internauci oglądali również...
Informacje techniczne
Informacje / Koncept / Technologie
Informacje / Koncept / Technologie
OPINIE KLIENTÓW
Skład Materiał zewnętrzny: 100% poliamid. Wypełnienie 90% poliester z recyklingu, 10% nowe włókna. podszewka zasadnicza: 100% poliester, pozostała: 100% poliamid.
Test Produktu Materiały poddajemy testom laboratoryjnym: materiały, suwaki, sznurki, systemy regulacji... Końcowy produkt jest testowany przez zespół zewnętrznych testerów w 100% sprawdzających nasze produkty w rzeczywistych warunkach.
Informacje dotyczące przechowywania Najlepiej przechowywać na wieszaku. Sprawdzić, czy produkt jest całkowicie suchy przed odłożeniem w suche i przewiewne miejsce.
Zalecenia dot. konserwacji Prać w pralce w 30°C na lewej stronie. Program do tkanin syntetycznych. Użyć niewielkiej ilości proszku. Nie stosować płynu do płukania tkanin. Można ponownie odwirować. Suszyć na wieszaku w ciepłym i przewiewnym miejscu. Nie suszyć w suszarce bębnowej. Nie czyścić chemicznie. Nie używać wybielaczy chlorowych. Nie kłaść na kaloryferze. Można odnowić wodoodporność materiału zewnętrznego za pomocą impregnatu do odzieży w sprayu.
Gwarancja 2 lat