FLOW

Wyjątkowy projekt wkładania stopy od tyłu

Sprzet snowboardowy Sporty Zimowe - Wiązania snowboardowe Flow Flite FLOW - Sprzęt snowboardowy
Sprzet snowboardowy

Wiązania snowboardowe Flow Flite One FLOW

FLOW
Przeznaczenie: dla zaawansowanego snowboardzisty, który poszukuje wiązań z szybkim zakładaniem i wyjmowaniem butów (od tyłu). Nie trzeba przedstawiać systemu Flow wkładania stopy od tyłu. To wiązanie zapamiętuje Twoje ustawienie dzięki czemu zyskujesz na czasie podczas zakładania. Ustaw stopę, zamknij i jedź

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 599zł99 - %

od 599zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 06/12/2016
     Dostawa gratis !
Kod : 8319259
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Stabilność Monostrap Flow to równomiernie trzymanie oraz wygoda+pompka regulująca z boku
Szybkość działania Szybkie wkładanie stopy od tyłu + zapięcie z boku. Włóż nogę, zapnij, jedź
Regulacja Regulacja: 2 pozycje paska na kostce (przód / tył)
Amortyzacja Amortyzacja na pięcie i palcach
Precyzja Miękki spoiler (tolerancja) & transmisja przez stalową linkę (+ reaktywność)
Dopasowanie Rozmiar M = 36-41
Rozmiar L = 40-45
Rozmiar XL = 45-50
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Porady
By dobrać odpowiedni rozmiar, przymierz wiązania z
Rozmiar
M = 36 - 41
L = 40 - 45
XL = 45 - 50
INFORMACJE TECHNICZNE
Program / Teren jazdy Wiązania FLOW zostały zaprojektowane, by ułatwiać życie snowboardzistom, którzy nie chcą już tracić czasu na wpinanie butów.
System wejścia butów od tyłu sprawia, że jest to bezsporny lider na rynku wiązań
Ich system trzymania jest odpowiedni od poziomu początkującego/średnio zaawansowanego do zaawansowanego, dla osób uprawiających all-mountain / Freeride. Regulacja z boku zapewnia odpowiedni poziom trzymania.
System otwierania: wejście od tyłu Wpinanie buta od tyłu z zapamiętaniem regulacji: - od wewnętrznej strony - regulacja wiązań - od zewnętrznej strony, druga regulacja wiązań z pompką: dzięki temu możesz wyregulować wiązania podczas jazdy
_ z tyłu spoiler odchyla się do tyłu i zapewnia duży otwór; po włożeniu stopy blokuje się dzięki systemowi kabli.
Wydajności i szybkości tego konceptu nie trzeba udowadniać: wsuń stopę, złap tylną blokadę i zamknij ją.
Trzymanie EXOFIT PowerStrap System: Egzoszkielet 3D z EVA uformowany dla doskonałego dopasowania. Pasek zapewnia wsparcie kostki w trakcie jazdy i sprzyja przenoszeniu energii. Zaczepy z mikroregulacją pozwalają znaleźć idealne ściągnięcie.
Możliwe regulacje Oryginalne ustawienie jest odpowiednie dla większości osób, jednak, jeśli potrzebujesz mocniejszego trzymania, to możesz cofnąć 2 zębatki na wysokości kostki.
Rozstaw wiązań (stance) Zależy od budowy ciała. Można zastosować duży rozstaw wiązań, gdyż wymusza on niską pozycję na desce i zapewnia większą stabilność.
W przypadku gdy nie znamy odpowiedniego dla nas rozstawu, wiązania należy zamontować na insertach w oznaczonych miejscach.
Pod jakim kątem należy zamontować wiązania? Do jazdy na trasach oraz freeridu zalecamy +18° z przodu i 0° z tyłu.
W przypadku freestylu lepiej wybrać +18° i -9°.(takie ustawienie stopy z tyłu umożliwia jazdę tyłem). Jeśli uprawiasz czysty freestyle to wybierz dla ciebie całkowicie symetryczne ustawienie kątów, na przykład +12° i -12°.
Środkowanie wiązań Z przodu i z tyłu wiązania ustawić centralnie. Przesunięte do tyłu wiązania zapewniają lepsze prowadzenie przy skręcie i wyporność na puchu. Wiązania ustawione na środku wspierają wszechstronną jazdę, np podczas jazdy typu freestyle.
Wiązania z talerzykami i 4 śrubami mogą poruszać się po jednej osi. Wybierz oś dla długości zapewniającej mniejszy lub większy stance niż przewidziany przez wstawki. Lub obróć ją o 90°, co pozwoli cię wyśrodkować buty na szerokość.
Jaki dobrać rozmiar wiązań Flow Flite ? Zalecamy:
M = 36 - 41
L = 40 - 45
XL = 45 - 50
Jednak, zalecamy, by tak, jak przymierzamy buty na własnej stopie, przymierzać wiązania do własnych butów. Ponieważ w zależności od marki, ten sam rozmiar buta może różnić się wielkością.
Reaktywność Power triangle: System przekazywania Flow. Przekazywanie przez stalową linkę zapewnia lepszą reaktywność i optymalne przekazywanie energii między spoilerem a podstawą.
SKŁAD / PORADY
Skład Trwała odlewana podstawa łączy tolerancję i trzymanie stopy. - Spoiler UniBack jest reaktywny i odpowiednio wygodny na długie dni spędzone na desce. - PowerStrap UniFit doskonale trzyma i zapewnia idealne przekazywanie mocy dla wszechstronnych snowboardzistów; MiniRatchets gwarantują proste i szybkie zapięcie. - Beznarzędziowa regulacja spoilera. - Montowany Disk 4x4 i 3HP. - Dosyć miękkie wiązania zapewniają, kiedy trzeba, tolerancyjne trzymanie.
Zalecenia dot. konserwacji Przed każdym wyjściem na stok należy pamiętać o dokręceniu wszystkich śrub w wiązaniach.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW