TRIBORD

Bardzo dobry komfort oddychania!

Sprzet do nurkowania Sprzet do nurkowania - Zestaw SUBEA 500 DIN TRIBORD - Nurkowanie
Sprzet do nurkowania

Zestaw SUBEA 500 tłokowy odciążony DIN TRIBORD

TRIBORD
Przeznaczenie: dla doświadczonych nurków. Automat z pierwszym stopniem odciążonym, zapewniającym realną poprawę komfortu oddychania. Doskonały, anatomiczny ustnik, stworzony we współpracy z ortodontami.Ergonomiczne dysze wydechu kanalizują strumień powietrza przy policzkach.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 1 229zł00 - %

od 1 229zł00*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu
     Dostawa gratis !
Kod : 8357780
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Komfortowy ustnik Wyjątkowy, anatomiczny ustnik, stworzony we współpracy z ortodontami. 2 gęstości
Łatwość oddychania Ergonomiczne dysze wydechu i dekiel, kanalizują strumień powietrza.
Wspomaganie wydajności podczas treningu wytrzymałościowego Automat z 1. stopniem odciążonym zapewniający realną poprawę komfortu oddychania
INFORMACJE TECHNICZNE
ŁATWOŚĆ WDECHU/WYDECHU Ergonomiczne dysze wydechu kanalizują strumień powietrza przy policzkach.
Wdech jest swobodny, dzięki hydrodynamicznym otworom w deklu.
Automaty SUBEA: wyjątkowy anatomiczny ustnik! Te automaty zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić komfort trzymania, dzięki anatomicznemu ustnikowi zaprojektowanemu we współpracy z ortodontami. Wyjątkowy kształt tego ustnika ułatwia trzymanie go, dzięki skrzydełkom na podniebieniu, podparciu dla języka, oraz różnicy grubości i gęstości materiału (mono lub bi-density), która uwzględnia kąt zamykania szczęk.
Drugi stopień i łatwiejszy wdech Drugi stopień automatu ma za zadanie przełożyć naturalne oddychanie na konstrukcję mechaniczną. Drugi stopień dobrej jakości może w znaczący sposób ograniczyć poziom stresu, czym przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa nurka, dostarczając powietrze w łatwiejszy sposób i w odpowiedniej ilości, nie wywołując przy tym większego wysiłku oddechowego. Wdech jest swobodny, dzięki hydrodynamicznym otworom w deklu.
Wydech: lepsza widoczność i mniejszy hałas Podczas wydechu ergonomiczna dysza wydechu kieruje pęcherzyki powietrza na wysokości policzków, aby hałas nie przeszkadzał nurkowi i aby bąbelki powietrza nie zasłaniały widoku.
Pierwszy stopień odciążony, swobodniejsze oddychanie. Wersja DIN Pierwszy stopień automatu nurkowego Subea 500 posiada odciążony tłok, co poprawia jakość oddychania, niezależnie od głębokości. Wyposażony jest w 2 wyjścia wysokiego ciśnienia (HP) oraz 4 wyjścia średniego ciśnienia (LP). Pierwsze stopnie tłokowe odciążone preferowane są przez wymagających nurków sportowych i zawodowych. Wersja DIN
Woda 1/3 Automaty oddechowe TRIBORD z pierwszym stopniem nieodciążonym są dopuszczone do użytkowania w zimnych wodach (temperatura poniżej +10 °C).
Automaty oddechowe TRIBORD z pierwszym stopniem odciążonym są dopuszczone do użytkowania w cieplejszych wodach (temperatura powyżej +10 °C).
Zgodnie z normą EN 250: 2014, woda jest uznawana za zimną, kiedy jej temperatura wynosi poniżej + 10 °C.
Woda 2/3 - Automat na cieplejsze wody: automat do użytku w wodach o temperaturze wyższej niż + 10°C.
- Automat na zimne wody: automat do użytku w wodach o temperaturze niższej niż + 10 °C, i homologowany w teście certyfikacyjnym wykonywanym w temperaturze +4 °C.
Kiedy temperatura powietrza lub wody jest niższa niż 10 °C, nurkowanie nazywane jest "nurkowaniem w zimnych wodach".
Woda 3/3 Kiedy temperatura powietrza lub wody jest niższa niż 5 °C, nurkowanie nazywane jest "nurkowaniem w lodowatych wodach".
Nurkowanie w lodowatych wodach jest niezwykle niebezpieczne i wymaga specjalnego wyszkolenia, sprzętu, przygotowania, oraz specjalnych procedur.
Należy dostosować izolację termiczną w zależności od temperatury wody, w której odbywa się nurkowanie, oraz od rodzaju wykonywanej pracy.
Octopus nurkowy Subea jest drugim stopniem membranowym, z dużą membraną i by-passem. Jego prosta i solidna budowa zapewnia trwałą niezawodność i czyni Octopus Subea drugim stopniem idealnym dla początkujących nurków, oraz jest doskonałym automatem zapewniającym bezpieczeństwo nurkowania, dzięki żółtemu wężowi metrowej długości, ułatwiającemu podawanie powietrza innemu nurkowi.
Manometr SUBEA: manometr nurkowy, do ciśnienia w butli do 400 barów Manometr do 400 barów z możliwością dopasowania do technologii 200 i 300 barów. Kompatybilny z systemami wysokociśnieniowymi.Strefa czerwona od 50 barów do 0 barów, dla większego bezpieczeństwa.Dodatkowa obręcz z boku, do zamocowania paska zabezpieczającego. Manometr z jednoczęściową, nierdzewną, obudową z chromowanego mosiądzu - odporną na ciśnienie i uderzenia. Czuły element spiralny z miedzi berylowej.
Wąż o przekroju zewnętrznym 55 mm.
Gwint męski. 7/16'' HP.Tarcza luminescencyjna.
SERWIS: Serwis Posprzedażowy http://atelier.decathlon.fr/nos-prestations/sports-deau/prestastions-sport-deau
Konserwacja Po szczególnie intensywnym sezonie, lub długim okresie braku aktywności, TRIBORD zaleca przegląd, oraz konserwację coroczną, lub po 100 nurkowaniach, aby utrzymać gwarancję.
SKŁAD / PORADY
Skład
Klin
100.0% Mosiądz
Oprawa
5.0% Stal, 5.0% Silikon, 75.0% Poliamid 12 (PA12), 15.0% Mosiądz
Torba na bagażnik rowerowy
100.0% Poliester
Zalecenia dot. konserwacji Po użyciu wypłukać w czystej wodzie.
Informacje dotyczące przechowywania Ważne jest, aby sprzęt do nurkowania przechowywać z dala od źródeł wytwarzających ozon. Konserwuj sprzęt w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego działania słońca.
Ograniczenia w użytkowaniu Nurkowanie wymaga odpowiednich uprawnień.
dodatkowe informacje Aby uzyskać więcej informacji o tym produkcie zobacz Instrukcja obsługi
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Wszystkie automaty powstały także dzięki praktycznym testom użytkowania (Analiza Statyczna, Dynamiczna i Biomechaniczna) przeprowadzonym przy udziale DAN Europe, w roli niezależnego specjalisty i konsultanta.
Test Produktu Nasz partner techniczny: Planet Ocean. Jest to centrum nurkowe 5 gwiazdkowe PADI usytuowane w Tribordzie. Centrum używa sprzętu Tribord przez cały rok. Zespół instruktorów nurkowania uczestniczy w wymagający sposób w tworzeniu produktów nurkowych Tribord, od fazy koncepcyjnej, z szefem produktu, designerami i inżynierami, poprzez fazę prób prototypów, aż do testów zużycia podczas długiego użytkowania, przy pomocy nurków od poziomu początkującego, aż do instruktorów szkolących przez cały rok.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
NIE ZAPOMNIJ O…

Klienci kupili też