GEONAUTE

Rób postępy w swoim rytmie

//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/7893ac8516724d3ba47ece860defbf85.zip/index.html

Zegarek GPS cardio ONmove 220

Przeznaczenie: dla sportowców, do pomiaru prędkości, dystansu i tętna. Pierwsze wskaźniki ułatwiające robienie postępów (prędkość, tempo, tętno, dystans, kalorie, strefa docelowa, okrążenia). Natychmiastowo transferuj i analizuj treningi na smartfonie.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8374054
INFORMACJE TECHNICZNE
Pomiar parametrów Zegarek GPS ONmove 220 dostarcza najważniejsze informacje ułatwiające robienie postępów:
Stoper | Prędkość (chwilowa i średnia) | Tempo (chwilowe i średnie) | Dystans | Kalorie | Tętno chwilowe | Godzina | Data | Budzik | Podświetlenie.
Funkcja pulsometru Zegarek GPS ONmove 220 HRM jest sprzedawany z tekstylnym pasem Bluetooth Smart, umożliwiającym pomiar tętna i określającym strefę docelową w uderzeniach na minutę.
Zaczynaj nie zwlekając: technologia FastFix Dzięki technologii FastFix szybciej odbierasz sygnał satelity na swoim zegarku GPS ONmove 220 i nie czekając rozpoczynasz trening. Aktualizacja FastFix odbywa się podczas synchronizacji zegarka ONmove 220 z programem ONconnect.
Aby pobrać oprogramowanie ONconnect, wejdź na stronę support geonaute
Natychmiastowo wyświetlaj swoje treningi, dzięki aplikacji na smartfona myGeonaute connect Transferuj dane z zegarka GPS ONmove 220 dzięki technologii Bluetooth Smart i natychmiastowo wyświetlaj swoje treningi na smartfonie* dzięki aplikacji myGeonaute connect (dostępnej na iOS i Android). *lista kompatybilnych smartfonów: support.geonaute.com/bluetooth
Przechowuj dane, analizuj swoje osiągi i postępy na decathloncoach.com Przesyłaj i dożywotnio przechowuj swoje treningi na darmowym koncie decathloncoach.com. Wyświetlaj szczegóły swoich treningów, porównuj treningi, rzucaj wyzwania przyjaciołom i śledź swoje postępy z roku na rok.
Zarządzaj swoim wysiłkiem i osiągaj założone cele: Strefy docelowe Strefa docelowa pomaga zarządzać wysiłkiem i łatwiej osiągać cele. Zegarek ONmove 220 umożliwia ustawienie parametrów strefy docelowej prędkości, tempa, lub tętna. Dzięki tej funkcji, zegarek GPS pozwala sprawdzać w czasie rzeczywistym, czy znajdujesz się w ustalonej strefie treningowej. Graficzny wskaźnik na ekranie, oraz sygnał dźwiękowy informują o wyjściu poza strefę.
Mierz swoje postępy: Czas okrążenia (laps) Zegarek GPS ONmove 220 umożliwia ręczny pomiar czasu okrążenia. Za każdym naciśnięciem przycisku, okienko informacyjne pokazuje Twój czas okrążenia, oraz ilość dotychczas wykonanych okrążeń. Odnajdziesz także tę informację na swoim koncie decathloncoach.com (na wykresie oraz w tabeli podsumowującej).
Szczelność IPX7 : zegarek GPS odporny na zachlapanie wodą. Możesz bezpiecznie używać go biegając w deszczu!
Pamięć Pamięć ponad 80 godzin aktywności.
Czas działania 7 godzin aktywności GPS, 10 dni w trybie zegarka.Kompletne naładowanie w 1h30. Ładowanie kablem micro USB/USB (w zestawie) i kompatybilny z ładowarkami 5V-1A i ładowarkami przenośnymi. Bateria litowo-jonowa.
Wymiary i waga Waga: 51 g / 0,1 lb / 1,8 oz | Grubość: 15 mm | Średnica: 45,5 mm.
Kompatybilność z komputerem Windows XP mini - Mac OS X 10.6 mini.
Serwis posprzedażowy W ramach serwisu posprzedażnego w tym modelu, tak jak we wszystkich naszych zegarkach, można: wymienić pasek. Zgłoś się do jednego z naszych punktów sprzedaży.
Zawartość opakowania Zegarek GPS ONmove 220,
Tekstylny pas pulsometru Bleutooth Smart,
Kabel micro USB,
Instrukcja.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu W firmie Geonaute wszystkie produkty testowane są przez grupę użytkowników w warunkach użytkowania, do jakich zostały stworzone. Te testy są organizowane i objęte nadzorem przez zespół inżynierów powołany do tej misji. Testy te umożliwiają szefom produktów i całemu zespołowi Geonaute projektowanie, rozwijanie i tworzenie technicznych produktów, które zapewnią satysfakcję naszym użytkownikom.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON