Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Ubrania i akcesoria dla bramkarzy

33 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Bramkarz - odpowiedzialna rola na boisku

Jako jedyny z zawodników na boisku może łapać piłkę w dłonie. Jako jedyny nie pokonuje podczas 90 minut gry kilkunastu kilometrów. Jako jedyny musi wykazać się ponadprzeciętną koncentracją i umiejętność radzenia sobie z presją. Bramkarz to zawodnik zasługujący na ogromne uznanie. To na nim spoczywa odpowiedzialność przechwycenia piłki, kiedy kierowana jest ona w światło bramki. Jeżeli obroni, jest bohaterem, jeżeli nie, bardzo często sam siebie obwinia za porażkę całej drużyny.

Bramkarz wyróżnia się na boisku spośród innych piłkarzy nie tylko z tego powodu, że zawsze znajduje się pod bramką, ale również dlatego, że jest ubrany inaczej, niż koledzy z drużyny. Najczęściej kolor jego stroju jest zupełnie inny, ma również nierzadko koszulkę z długim rękawem i długie spodnie oraz oczywiście atrybut bramkarza, czyli rękawice bramkarskie.

Doceniony przez Decathlon zawodnik – wyposażenie bramkarza

Postanowiliśmy wyróżnić tego zawodnika, tworząc dla niego specjalnie dopasowaną do jego potrzeb ofertę. Jesteśmy świadomi specyfiki tej pozycji, dlatego też przygotowaliśmy produkty, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających bramkarzy.

Decathlon proponuje:

Ponadto w naszej ofercie znajdziesz bramki piłkarskie, zarówno te tradycyjne, jak również składane, kompaktowe, łatwe w transporcie, idealne nie tylko do profesjonalnej gry.