Sporty zimowe

Zima, to nie tylko tradycyjne narty! Odkryj także inne odmiany narciarstwa oraz snowboard i ciesz się wolnością w górach! Widzimy się na stoku!

 
 

WED'ZE
ODZIEŻ TERMICZNA

 
 

ZESTAW SNOWBOARDOWY
WED'ZE Endzone 500 JIB

99999

POKOCHAJ ZIMĘ Z DECATHLON


 

Sporty zimowe – przygotuj się na białe szaleństwo!

Narciarstwo, snowboard, a może sanki – jak wyobrażasz sobie idealny, aktywny wypoczynek zimą? Pora roku, która sprzyja szaleństwu na stoku jest idealna, aby móc połączyć relaks, zabawę i pracę nad formą. Decathlon wspiera miłośników sportu przez cały rok, nasza oferta jest przygotowana na każdą pogodę i na każde warunki, bez wyjątku!

Własny sprzęt narciarski i snowboardowy

Jazda na wypożyczonym sprzęcie to dobra okazja ku temu, aby przekonać się, że warto zainwestować w swój własny. Idealnie dopasowane buty narciarskie, narty i oczywiście kijki narciarskie – każdy z tych elementów wyposażenia narciarza ma wpływ na komfort, bezpieczeństwo i jakość jazdy. Własny sprzęt możesz wybrać, uwzględniając swoje umiejętności, doświadczenie i styl jazdy. Podobnie jest w przypadku snowboardzistów – deski, buty i wiązania snowboardowe – wyobraź sobie, jak wszystko idealnie pasuje do Ciebie, Twoich umiejętności i preferencji. W naszej ofercie znajdziesz sprzęt sportowy, zarówno dla początkujących narciarzy i snowboardzistów, jak również zawodowych i doświadczonych riderów. Przygotowaliśmy też ofertę specjalną dla najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportami zimowymi. Narty i deski snowboardowe są dostępne w szerokim zakresie cenowym, dlatego jesteśmy przekonani, że wybierzesz coś, co pozwoli Ci już w najbliższym sezonie cieszyć się znacznie lepszą jakością jazdy niż dotychczas.

Ubierz się ciepło i wygodnie

Potrzebujesz jeszcze odpowiedniego ubioru, aby móc zapewnić sobie komfort i wygodę jazdy przez cały dzień. Nam niestraszne są mrozy, wysokie zaspy, intensywny śnieg i mocne słońce. Proponujemy kurtki narciarskie i snowboardowe, spodnie narciarskie, bieliznę termoaktywną, rękawiczki, ciepłe bluzy, gogle, a także liczne akcesoria, dzięki którym czas spędzony na stoku będzie jeszcze większą przyjemnością.

Mamy również coś dla biegaczy. Jeżeli kochasz narciarstwo biegowe, to zapoznaj się z naszą ofertą sprzętu i odzieży przeznaczonej dla takich ludzi jak Ty. Dla maluchów, które preferują inną formę zimowej zabawy, polecamy sanki drewniane i plastikowe, ślizgacze, a nawet sanki dla bliźniaków.