Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Czapki narciarskie

41 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Czapki narciarskie – co na głowę narciarza?

Na pewno kask! Ale trzeba pamiętać również o skutecznej ochronie głowy przed chłodem, szczególnie że przy większej prędkości możesz odczuć zimny wiatr, co następnie skutkuje nierzadko przeziębieniem, a nawet poważniejszą chorobą. Czapki narciarskie możesz nosić zarówno na stoku, jak też podczas spacerów w górach, a nawet na co dzień do sportowego stroju. Są uniwersalne i bardzo praktyczne. Zaprojektowano je tak, aby podczas jazdy dobrze przylegały do głowy i na skutek podmuchów wiatru nie zmieniały swojej pozycji. Ponadto mamy czapki narciarskie w ciekawych kolorach, dzięki którym będziesz widoczny na stoku. Obiecujemy, że się wyróżnisz.

Czapki narciarskie z humorem

A dokładnie z pomponem, to trend, który ze stoków nie schodzi już od kilku sezonów i jesteśmy przekonani, że tak już zostanie na zawsze. To absolutny hit, z którym utożsamiają się nie tylko dzieci i młodzież, ale też dorośli. Oryginalne wzornictwo i ciekawa kolorystyka to nie jedyne ich zalety. Dla narciarza równie istotne jest to, że czapka jest wyjątkowo ciepła. Wyróżnia się mocno kryjącym krojem, wykonana została z ciepłej tkaniny i dodatkowo uzupełniona podszewką z polara. W takiej czapce na pewno nie zmarzniesz…, a jak świetnie będziesz wyglądać…!

Czapki narciarskie pod kask

Troszczysz się o swoje bezpieczeństwo i bez kasku na stoku się nie pojawiasz. Tak postępuje odpowiedzialny narciarz! Zastanawiasz się nad tym, co założyć pod kask, aby czuć się komfortowo i jedocześnie zapewnić sobie lepszą ochronę przed mrozem? Mamy kilka propozycji!

Dla miłośników szybkiej i ekstremalnej jazdy oczywiście polecamy kominiarki. Zachowują stałą pozycję niezależnie od prędkości zjazdu i są bardzo ciepłe. W ofercie dostępne są też proste czapki narciarskie wykonane z materiałów pozwalających skórze oddychać. Niektóre modele są wodoodporne. Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, masz pełną swobodę wyboru wzoru, który najlepiej będzie pasować do Twojej kurtki, nart i kasku.