Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Sprzęt snowboardowy

38 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Sprzęt snowboardowy z charakterem

Na miękkich wykonasz spektakularne ewolucje, na twardych rozpędzisz się do zawrotnych prędkości… deski snowboardowe występują w wielu wariantach, każdy przystosowany jest do innego stylu jazdy. To jednak nie jedyny sprzęt, jakiego potrzebujesz. Obok deski snowboardowej są jeszcze wiązania i buty snowboardowe, dopiero mając te wszystkie elementy, możesz ruszać na stok.

Sprzęt snowboardowy należy wybierać z uwzględnieniem własnego doświadczenia, umiejętności i stylu jazdy. Inne deski przeznaczone są dla kobiet, inne dla mężczyzn. W ofercie Decathlon znajdziesz ponadto sprzęt świetnie sprawdzający się podczas nauki najmłodszych, kilkuletnich riderów.

Deski snowboardowe

Najbardziej uniwersalne są deski All Mountain dedykowane dla początkujących i średnio zaawansowanych snowboardzistów. W snowparku sprawdzą się doskonale deski Freestyle, które poradzą sobie równie dobrze na miękkich przygotowanych trasach. Jeżeli szukasz wrażeń i bijesz własne rekordy prędkości, wybierz deskę Freeride. Producenci proponują jeszcze deski Jibbing stworzone z myślą o dobrej zabawie i Buttering o podobnym przeznaczeniu.

W naszym sklepie znajdziesz deski snowboardowe, wśród których dostępne są modele dla doświadczonych riderów, jak też pasjonatów rekreacyjnej spokojnej jazdy.

Wiązania snowboardowe

Zawsze wybieraj je do konkretnej deski, miękkie deski to miękkie wiązania i analogicznie twarde do twardych desek. W zależności od stylu deski, do jakiej są przeznaczone, różnią się kształtem, wysokością i sztywnością highbacka i sztywnością górnego strapu.

Buty snowboardowe

W największym stopniu odpowiada za przyjemność i komfort jazdy oraz wygodę ridera. Muszą dobrze trzymać piętę, mieć system sznurowania zgodny z Twoimi preferencjami i wkładkę wewnętrzną, która stabilizuje kostkę i piętę oraz amortyzuje wstrząsy i drgania.

Wybrałeś sprzęt snowboardowy czy nadal szukasz odpowiedniej deski, wiązań i butów? Sprawdź, co przygotował dla Ciebie Decathlon, co możemy Ci zaproponować i w jak wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Jeżeli przed Tobą pierwsze dni nauki i dopiero zaczynasz przygodę ze sportami zimowymi, sprawdź też naszą ofertę odzieży snowboardowej. Z pewnością znajdziesz w niej wodoodporną kurtkę i spodnie, ciepłą bluzę i zapewniającą komfort termiczny bieliznę termoaktywną.