Wyniki filtrowania
6
artykuł artykułów dla

Trekking pustynny - Forclaz by Decathlon

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Czym jest trekking pustynny?

Zamknij oczy. Wsłuchaj się w powiew wiatru. Poczuj żar lejący się z nieba. Rozejrzyj się wkoło. Cisza - tylko Ty i Twój plecak. To właśnie trekking pustynny.

Sam w dziczy?

Marka Forclaz by Decathlon powstała właśnie po to, by umożliwić Ci czerpanie pełni satysfakcji z uprawiania trekkingu pustynnego. Nasze produkty wyróżniają się, przede wszystkim, jedną cechą - wytrzymałością. Naszym zadaniem jest zagwarantować Ci spokój umysłu w kwestii własnego sprzętu w trakcie podróży. Twoje wyposażenie będzie zatem potrzebować kilku dodatkowych cech.

Piasek

Jednym z głównych zmartwień trekkera jest wszędobylski piach - dostaje się do butów, za kołnierz i w każde możliwe miejsce, które nie jest w żaden sposób chronione. Pomyśleliśmy o tym. W produktach Forclaz by Decathlon zastosowaliśmy specjalne udogodnienia, które zabezpieczają użytkownika przed "zapiaszczeniem". Aby zobaczyć szczegóły, obejrzyj konkretne produkty.

Gorąc

Naturalnie, na pustyni jest gorąco. Nadmierne odczuwanie ciepła potrafi zniszczyć nawet najpiękniejsze momenty. Produkty Forclaz zostały zaprojektowane tak, by zapewnić maksymalną termoregulację. Dzięki dużym otworom wentylacyjnym, powietrze z zewnątrz będzie chłodzić Twoje rozgrzane ciało.

Słońce

Wreszcie, słońce. Poza generowaniem powyżej opisanych "problemów", nadmierne działanie promieni słonecznych może być po prostu niebezpieczne dla Twojej skóry. Każda sztuka naszej odzieży do trekkingu pustynnego posiada ochronę przed promieniowaniem słonecznym na poziomie UPF 50. Z tą właściwością, Twoja skóra będzie odpowiednio zabezpieczona.

Gotowy do drogi?

Wygląda na to, że jesteś już gotowy do wyruszenia na swój pustynny szlak przygody. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania? Skontaktuj się z nami przez zakładkę w górnym panelu lub przez zakładkę "Pytania i odpowiedzi" na poszczególnych kartach produktu.