21
artykuł artykułów dla

Odzież dla dzieci do tenisa

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń

TENISOWA ODZIEŻ DLA DZIECI - DLA MŁODYCH MISTRZÓW!

Aby właściwie wyposażyć swoje dziecko i w ten sposób, towarzyszyć mu w jego tenisowej przygodzie, w DECATHLON, wybieramy dla Ciebie najlepszą odzież dzieciecą : zabawną i kolorową, ale także (i przede wszystkim!) przystosowaną do nauki i wysiłków Twojej pociechy. Ubrania tenisowe dla dzieci mogą być noszone na zewnątrz lub w pomieszczeniach zamkniętych, w czasie rozgrzewki lub podczas gry, w lecie lub w zimie... Wybór jest ogromny, a wszystko po to, aby Twoje dziecko mogło uprawiać ten piękny sport! Znajdź swoją ulubioną markę Artengo by DECATHLON, która jest specjalistą od odzieży sportowej i akcesoriów odzieżowych .

GÓRA: T-SHIRT I KOSZULKA POLO

Klasyka, fantazja, kolorowość... wygrała jednomyślność wszystkich, chłopców i dziewcząt! Dziecięce stroje do tenisa z krótkimi lub długimi rękawami, przywołują różne atrakcyjne style: klasykę i split BCBG. Mamy zarówno klayczne tenisowe koszulki, jak i modne (z nadrukami o jaskrawym kolorze)! Odzież na chłodne dni zawiera warstwę materiału izolacyjnego, aby lepiej utrzymać ciepło, podczas gdy letnie dziecięce ubrania do tenisa mają ultra cienką i lekką tkaninę, bardzo dobrze oddychającą. Jeśli chcesz zapewnić dziecku maksymalny komfort, zastosuj elastyczne tkaniny, które dostosują się do wszystkich ruchów, pozostając jednocześnie eleganckimi.

DÓŁ: SPÓDNICE, SPODNIE DRESOWE, LEGGINSY I SHORTY

Aby dopasować się stylistycznie do posiadanych butów tenisowych, odkryj szeroką gamę spodni dresowych do zakładania w mgnieniu oka i biegania na trening! W DECATHLON oferujemy również spódnice i sukienki tenisowe, z wbudowanymi shortami i jak i bez nich, legginsy z elastyczną tkaniną, aby zachować ciepło, shorty, aby bez przeszkód poruszać się po korcie!