22
artykuł artykułów dla

Torby i plecaki piłkarskie

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Torby piłkarskie – jak wybrać i być zadowolonym?

Uprawiając sport, doskonale wiesz, że dobry sprzęt i strój sportowy to podstawa. Przechowywanie ich w bawełnianych bądź plastikowych torbach nie jest najlepszym pomysłem zarówno ze względów estetycznych, ale również, i to przede wszystkim, z powodu braku odpowiedniego zabezpieczenia przed uszkodzeniami i utratą swoich właściwości. Nie spotkamy piłkarza idącego na trening czy zmierzającego w kierunku stadionu bez torby sportowej. To w niej ma strój piłkarski i wszystkie niezbędne akcesoria. Jeżeli grasz w piłkę nożną, Ty również musisz ją mieć! Pamiętaj jedynie o rozsądnym wyborze.

Torba piłkarska musi mieć odpowiednią wielkość. Na strój sportowy w zupełności wystarczy torba o pojemności 30-40 l. Konieczne jest jednak, aby buty umieścić w osobnej komorze, a jeszcze lepiej w worku, który również możesz wykorzystać na przepocony strój po treningu. Torba podobnie jak ubranie piłkarza musi być wykonana z materiału odpowiednio odprowadzającego wilgoć, czyli w tym przypadku również stawiamy na poliester. Posłuży nam ona dłużej, jeżeli będzie starannie obszyta i wyposażona w solidne zapięcie. Ponadto, torba musi być wygodna, mieć regulowany pasek i przesuwany pasek na ramieniu.

Plecaki piłkarskie – kiedy mogą się przydać?

Plecak nie powinien być alternatywą dla torby piłkarskiej, jednak warto go mieć ze względu na pewne okoliczności, w których może okazać się niezbędny. Doskonale sprawdzi się jako dodatkowy, niewielki bagaż podczas dłuższych wyjazdów. Może posłużyć również jako miejsce na odzież sportową, szczególnie w okresie letnim, kiedy nie potrzebujemy dodatkowego okrycia wierzchniego, a zatem koszulka, spodnie i buty nie zajmują zbyt dużo miejsca w torbie. Z tego powodu również plecak powinien charakteryzować się solidnym wykonaniem i odpowiednim materiałem.

W sklepie Decathlon mamy coś jeszcze! Torby na kółkach o dużej pojemności, idealne na sprzęt sportowy!