Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Polecane produkty

107 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Decathlon poleca – turystyka i trekking w nowym wymiarze

Nasza oferta turystyka i trekking obejmuje kompleksowe wyposażenia entuzjastów górskich wędrówek, wspinaczki, trekkingu, miłośników biwakowania i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. To zarówno odzież turystyczna, jak też buty trekkingowe, plecaki turystyczne, akcesoria podróżne i sprzęt biwakowy. Ubierzemy Cię i wyposażymy w niezbędny sprzęt na wyprawę po przygodę!

Spośród szerokiej palety produktów wybraliśmy te, które zasługują na szczególną uwagę, bez których trudno jest sobie wyobrazić outdoorową wyprawę. To total must have każdego miłośnika wędrówek górskich i nizinnych, który obejmuje buty trekkingowe męskie i damskie, sandały trekkingowe męskie i damskie, plecaki w góry i softshell damski i męski.

Wszystko zaczyna się od butów

Niezależnie od uprawianej aktywności i dyscypliny sportowej najważniejszym elementem ubioru jest obuwie. Stopy mają w większości przypadków bezpośredni kontakt z podłożem, są narażone na duże obciążenia i tym samym zmęczenie. W turystyce i trekkingu buty odgrywają szczególnie istotną rolę, ponieważ trasa, z którą przyjdzie nam się zmierzyć może być długa, ciężka, często pokryta kamieniami, żwirem, a nawet skałami. To teren warunkuje ich wybór.

Buty trekkingowe damskie i męskie to obuwie solidne, wykonane z wodoodpornej oraz oddychającej membrany, z podeszwą antypoślizgową, cechujące się doskonałą amortyzacją i zdolnością do utrzymania stopy w stabilnej pozycji. Wśród naszych propozycji znajdziesz buty trekkingowe męskie i damskie niskie i wysokie, dzięki czemu masz możliwość wyboru tych, które najlepiej odpowiadają warunkom, z jakimi przyjdzie Ci się zmierzyć.

Symbol ubioru outdoorowego

Jest nim softshell, czyli element ubioru przeznaczony na trudne warunki pogodowe. Łączy w sobie 3 kluczowe dla outdoorowca cechy – zapewnia komfort termiczny, chroni przed chłodem i deszczem. Zapoczątkował nową erę odzieży trekkingowej i turystycznej, dlatego nie mogło go zabraknąć w naszym zestawie obowiązkowym dla entuzjastów aktywnego wypoczynku, długich wędrówek i górskich przygód.

Wszystko, co planujemy zabrać ze sobą na wędrówkę, musimy zapakować w praktyczne, wygodne i pojemne plecaki w góry. Jeżeli nadal szukasz tego idealnego, skorzystaj z naszych polecanych propozycji.