Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Koszulki turystyczne

48 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Koszulki turystyczne – noś się wygodnie!

W torbie każdego podróżnika jest ich przynajmniej kilka, na każdy dzień jedna i kilka zapasowych, może się przydać ich większa ilość. Koszulki turystyczne to ten element garderoby, bez którego trudno sobie wyobrazić ekwipunek outdoorowca i miłośnika podróżowania. Aby jednak sprawdziły się dobrze oraz stanęły na wysokości zadania, muszą spełniać kilka istotnych warunków.

Koszulka turystyczna przede wszystkim powinna być wygodna, nie może krępować ruchów, szwy nie mogą podrażniać ciała. Koszulka musi być w odpowiednim rozmiarze – za duża powoduje dyskomfort, a w przypadku modeli technicznych nie spełnia swojej roli, z kolei za mała nie pozostawia swobody ruchów. Najlepiej sprawdzają się koszulki turystyczne wykonane z materiałów szybkoschnących, bezkonkurencyjny, jeżeli chodzi o ilość fanów, jest poliester. Swoje uznanie zyskał niską ceną i wysoką skutecznością w odprowadzaniu wilgoci na zewnątrz i tym samym zapewnianiu komfortu i wygody noszenia.

Koszulki turystyczne dla wymagających

Odprowadza wilgoć, nie krępuje ruchów, jest wygodna… czy to wystarczy? Ci, którzy podróżują częściej oraz wybierają trudniejsze trasy, mają znacznie większe wymagania. I słusznie, koszulki stanowią często te elementy ubioru, które przylegają ściśle do ciała, mają kontakt ze skórą, a w ciepłe dni również z otoczeniem. Nie mogą być przypadkowym wyborem.

Proponujemy koszulki turystyczne damskie i męskie, które nie tylko charakteryzują się zdolnością do szybkiego wysychania, ale również są bardzo lekkie, pod pachami wyposażone są w specjalne wentylacyjne wstawki, które odpowiedzialne są za właściwą cyrkulację powietrza, jednocześnie neutralizują nieprzyjemne zapachy. Materiał bardzo często cechuje się dodatkiem elastyny, dzięki czemu koszulki dopasowują się idealnie do sylwetki.

Dziecięce koszulki turystyczne

Planujesz podróż z dzieckiem? Nie zapominaj, że ono również potrzebuje dobrej jakości koszulek, a nie przypadkowych T-shirtów z szafy. Wybierz takie, które spełniają wyżej wymienione warunki, a Twój maluch pokona z Tobą bez grymasów znacznie więcej kilometrów. Dziecięce koszulki turystyczne występują w szerokiej palecie barw, co oznacza, że na każdy dzień dziecko może mieć koszulkę w innym kolorze. Pozwól mu wybrać kolor, my dajemy gwarancję, że każdy z modeli będzie najlepszym dla Was wyborem.