Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Plecaki 50-90 litrów

19 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Plecaki turystyczne 10-40 litrów – filigranowa sylwetka, ogromny potencjał

Na małe i duże wyprawy, lekkie, smukłe, a jednocześnie bardzo pojemne. Plecaki turystyczne 10-40 litrów to propozycja zarówno dla jednodniowych wędrowców, jak też weekendowych alpinistów. Te najmniejsze pomieszczą z powodzeniem małą butelkę wody, kanapkę, a nawet składający się w kieszeń płaszcz przeciwdeszczowy. Im są większe, tym więcej miejsca na niezbędne rzeczy podczas wycieczki.

Niezależnie od tego, czy Twój plecak turystyczny będzie miał pojemność 10l czy też 40l, powinien być wykonany z materiału wyposażonego w przewiewne plecy, w związku z czym zapewnisz sobie właściwe odprowadzanie wilgoci. Technologia AirCooling reguluje pocenie się pleców, dzięki czemu zyskujesz większy komfort noszenia plecaka. Każdy z prezentowanych modeli cechuje się lekkością, nie potrzebujesz przecież dodatkowe ciężaru, który utrudni Ci wędrówkę po górach czy nizinach.

Plecak turystyczny na krótkie wyprawy

Preferujesz krótsze wędrówki? Potrzebujesz dodatkowe plecaka na najpotrzebniejsze rzeczy? Planujesz biwak nad jeziorem i szukasz plecaka, z którym mógłbyś wybrać się do pobliskiego lokalu na obiad lub śniadanie? Polecamy więc małe plecaki 10l, które z łatwością złożysz w kulkę i schowasz do większego bagażu lub kieszeni kurtki. Wyposażony jest w jedną kieszeń główną, ma ciekawy kształt i jest dostępny w szerokiej palecie kolorów.

Nieco większy jest plecak 20l z większą ilością przegród i kieszeni. Może posiadać dodatkowo uchwyt na kciuki, a także pas biodrowy. Taki plecak turystyczny sprawdzi się doskonale podczas całodniowych wędrówek. Zapakujesz w niego znacznie więcej niż tylko butelkę z wodą i czekoladowy batonik.

Plecak turystyczny 40l – więcej miejsca, więcej możliwości

Wciąż pozostajemy wśród plecaków charakteryzujących się anatomicznym kształtem i smukłą sylwetką, jednak tym razem proponujemy plecaki trekkingowe o znacznie większej pojemności. Są przeznaczone na całodniowe wędrówki, ale również przy dobrym zaplanowaniu jego pojemnego wnętrza mogą Ci towarzyszyć nawet przez 2 dni wędrówki po górach. Cechują się dużą ilością kieszeni, obecnością pasa biodrowego, wentylowanymi plecami i zintegrowanym pokrowcem przeciwdeszczowym.

Mały, mniejszy czy większy… jakiego plecaka potrzebujesz?