Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Pokrowce i akcesoria do plecaków

42 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Pokrowce i akcesoria do plecaków – plecak turystyczny jeszcze bardziej funkcjonalny

Masz już plecak trekkingowy ? Jesteś przygotowany na swoją pierwszą lub kolejną wyprawę? Akcesoria turystyczne uczynić go mogą jeszcze praktyczniejszym. W naszej ofercie znajdziesz liczne dodatki, dzięki którym dopasujesz swój plecak do indywidualnych potrzeb. Wśród nich jest m.in. pokrowiec na plecak, który chroni go przed przedostaniem się wody do wnętrza podczas większych opadów deszczu.

Pokrowiec na plecak na bliskie spotkanie z wodą

Żaden producent nie może zagwarantować, że jego plecaki są całkowicie wodoodporne. Wysokiej jakości plecaki turystyczne bardzo dobrze znoszą kontakt z wodą, jednak kluczową rolę odgrywa czas, w jakim narażone są one na deszczowe kąpiele. Chcąc uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek przemoczonych rzeczy noszonych w plecaki, zdecyduj się na pokrowiec na plecak.

Czy znasz to uczucie, kiedy chcesz jak najszybciej zmienić przemoczone ubranie na suche? Podczas outdoorowych wypraw zdarza się to bardzo często. Wyobraź sobie, iż otwierasz plecak i zamiast suchej bluzki i spodni znajdujesz w nim mokre ubranie. Robi się naprawdę nieprzyjemnie, prawda? Przeciwdeszczowy pokrowiec na plecak to ochrona plecaka i jego wyposażenia przed kontaktem z wodą. Niektóre z naszych modeli plecaków trekkingowych mają dodatkowo zintegrowany pokrowiec, jednak nie wszystkie. Dla tej drugiej grupy przygotowaliśmy specjalne pokrowce wykonane z wodoodpornych materiałów, jak poliester i poliamid. Powinno się je dopasować rozmiarem do rozmiaru swojego plecaka. Cechują się dużą wytrzymałością, co jest równie ważne, kiedy przemierzamy skaliste wąwozy i wąskie przejścia.

Pokrowiec na plecak nie tylko na wycieczkę górską

Pokrowiec sprawdzi się nie tylko w górskiej scenerii. W ofercie Decathlon znajdziesz pokrowce o różnym zastosowaniu. Wśród nich są pokrowce ochronne do samolotu jako zabezpieczenie plecaka podczas transportu. Zapinane są na wzmocnione suwaki z możliwością wyposażenia dodatkowo w kłódkę. Ponadto proponujemy pokrowiec na plecak, który można wykorzystać również przy ochronie śpiwora i przewiewne pokrowce idealne do przechowywania rzeczy w plecaku.

Są też inne akcesoria! W Decathlon kupisz także sprzączki do plecaka, paski ściągające i pas piersiowy!