Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Akcesoria podróżne

62 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Akcesoria podróżne na biwak, na pieszą wycieczkę, podróż samochodem i samolotem

Wspieramy wszystkich miłośników podróżowania bez względu na cel podróży, formę wycieczki i środek transportu. To dlatego oferujemy szeroki wybór akcesoriów podróżnych, wśród których są te przeznaczone dla konkretnych aktywności, jak również te uniwersalne, które sprawdzą się w przypadku każdego rodzaju wycieczki.

Akcesoria turystyczne to szeroki wybór praktycznych dodatków do zaplanowanego już dokładnie przez Ciebie bagażu. W ofercie znajdziesz m.in. pokrowce przeciwdeszczowe na plecak, kompaktowe plecaki turystyczne, wygodne poduszki, zawieszki na bagaż i kłódki z kluczykiem. Ty już wiesz najlepiej, jak możesz je odpowiednio wykorzystać.

Akcesoria turystyczne outdoorowe

Lubisz wielodniowe wędrówki po górach i nizinach? Pakujesz plecak, zakładasz wygodne buty trekkingowe, ciepłą bluzę i wyruszasz w poszukiwaniu przygód? Masz już namiot i śpiwór, brakuje jeszcze tylko szczegółów…ale jak bardzo ważnych.

Musisz być przygotowany na każdą pogodę, na deszcz również. Aby zabezpieczyć swój plecak przed wodą i tym samym zachować suche ubrania na kolejne dni, wybierz pokrowiec przeciwdeszczowy, który znajdziesz w naszym sklepie w różnych rozmiarach. Aby pod namiotem spało Ci się wygodniej, zdecyduj się na profilowaną dmuchaną poduszkę. Wiesz doskonale, jak ważny podczas wysiłku fizycznego jest zdrowy sen. Chcąc mieć telefon i energetyczną przekąskę w zasięgu ręki, możesz wybrać praktyczną małą torbę biodrówkę, nie będziesz musiał za każdym razem sięgać do plecaka.

…jeszcze jedno! Pamiętaj o apteczce pierwszej pomocy! Może się przydać Tobie, Twoim towarzyszom lub nieznajomym piechurom i alpinistom na trasie.

Akcesoria turystyczne dla podróżujących samolotem i samochodem

O Was również nie zapominamy! Proponujemy Wam akcesoria turystyczne, które pozwolą m.in. zabezpieczyć bagaż podczas lotu. Są to kłódki z kluczykiem i praktyczne zawieszki do podpisania bagażu. Jeżeli przed Tobą dłuższa podróż, wykorzystaj ten czas na odpoczynek. Wybierz dmuchaną poduszkę o ergonomicznym kształcie, która podtrzymuje prosto głowę podczas spania w pozycji siedzącej.

Potrzebujesz czegoś jeszcze? Akcesoria turystyczne od Decathlon wciąż są uzupełniane. Sprawdź, czego jeszcze brakuje w Twoim bagażu.