Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Nosidełka turystyczne dla dzieci

1 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Nosidełko turystyczne dla dzieci – podróżuj z maluchem!

Piesze wycieczki z dziećmi to frajda dla całej rodziny. Maluch poznaje świat, ma bliski kontakt z przyrodą, od najmłodszych lat aktywnie spędza czas wolny. Rodzice bardzo często zastanawiają się, jak pogodzić rodzicielstwo z ich pasją chodzenia po górach i trekkingu. Nie musicie rezygnować z górskich wypraw i w większym gronie możecie się cieszyć malowniczymi widokami i aktywnym wypoczynkiem. Potrzebne Wam będzie tylko…nosidło turystyczne dla dziecka.

Kiedyś ciężkie i toporne stelaże z materiałowym krzesełkiem, które nie miały nic wspólnego z wygodą i komfortem zarówno dziecka, jak też rodziców. Nowoczesne nosidełko turystyczne, które znajdziesz w ofercie Decathlon to nowe spojrzenie na rodzinne górskie wędrówki.

Praktyczne nosidełko turystyczne dla dziecka i miejsce na Twój bagaż całej rodziny

Nosidełko turystyczne jest tak skonstruowane, aby mogło pełnić podwójną funkcję. Proponujemy nosidełko turystyczne dla dziecka, które wyposażone jest w dodatkowe miejsce na bagaż, czyli niezbędne wyposażenie podczas całodniowej wędrówki. Nosidełko jest lekkie, posiada wentylowane plecy i wyściełany pasek, dzięki czemu nosi się je wygodniej. Przeznaczone jest dla dziecka o maksymalnej wadze 22 kg, a waga ogółem nie może przekraczać 22 kg.

Nosidełko turystyczne – co proponuje Decathlon?

Stawiamy na wygodę, komfort i bezpieczeństwo, dlatego oferujemy tylko takie nosidełka, które spełniają wysokie wymagania nasze i rodziców. Powinno być dopasowane do wzrostu i wagi dziecka, aby czuło się ono w nim dobrze przez długie godziny wędrówki. Nosidełka wyposażone są w regulowany pas biodrowy, szerokie szelki i pas piersiowy. Dzięki temu nosiło zachowa stabilną pozycję.

Odpowiednia konstrukcja stelaża pozwala na postawienie nosidła, co ułatwia wkładanie do niego dziecka. Siedziska zostały wzmocnione, co zapewnia bezpieczeństwo noszenia malucha nawet na trudniejszej trasie.

W ofercie dostępne jest nosidełko turystyczne z dodatkową ochroną przed słońcem. Jest to istotny element wyposażenia szczególnie w słoneczne dni. Ma wpływ na komfort, bezpieczeństwo i zdrowie malucha, a to nasze najważniejsze priorytety.