9
artykuł artykułów dla

Buty trekkingowe damskie

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Buty trekkingowe damskie – damska moda w górach

Turystyka piesza z każdym kolejnym sezonem zyskuje coraz więcej zwolenników. Jesteśmy coraz bardziej aktywni, co wynika nie tylko z chęci zadbania o smukłą sylwetkę, ale również z zamiłowania do mocnych wrażeń i pięknych widoków. Buty trekkingowe damskie to element ubioru, od którego powinnaś rozpocząć kompletowanie swojej outdoorowej stylizacji. Niewłaściwie dopasowane, za zimne bądź za ciepłe, przemakające i niewygodne mogą skutecznie pozbawić Cię przyjemności z wędrówki po trudnym terenie zarówno w górach, jak również na nizinach.

Buty trekkingowego damskie, które polecamy w sposób szczególny, wybraliśmy spośród bogatej oferty obuwia Decathlon, kierując się największymi i najważniejszymi wymaganiami naszych klientów. Są to modele pochodzące od renomowanych producentów, jak Salomon czy Asolo, którzy od wielu lat projektują i tworzą swoje produkty, wsłuchując się w głos konsumentów.

Bezpieczeństwo i wygoda w Twoich butach

Tym razem nie wszystko jest w Twoich rękach. Współodpowiedzialne za wygodę i bezpieczeństwo pokonywania trudnych tras są Twoje buty. Muszą być wygodne, dobrze dopasowane do stopy, chronić przed kontuzjami i otarciami. Ich znakiem szczególnym jest wodoodporność, ponieważ na swojej drodze spotkać możesz różne przeszkody, np. mniejsze strumyki. Szczególnie w górach pogoda zmienną jest, dlatego powinnaś być przygotowana na każde warunki.

Buty trekkingowe damskie wykonane zostały z wodoodpornej i oddychającej membrany. Ma porowatą strukturę – na centymetr kwadratowy przypada aż 1,4 mld porów i to one czynią z membrany materiał o tak wyjątkowych właściwościach. Buty trekkingowe damskie z membraną skutecznie odprowadzają wodę na zewnątrz, nie pozwalając jej przedostać się do wnętrza buta. Co więcej, chronią przed chłodem, dlatego są polecane jako buty całoroczne.

Buty trekkingowe damskie w dobrym stylu

Trekkingowy outfit w Decathlon jest zgodny z najnowszymi trendami. Buty trekkingowe damskie cechują się smukłą sylwetką, świetnie prezentują się zarówno przy długich spodniach trekkingowych, jak też krótkich szortach. Dostępne są w uniwersalnych kolorach, nie brakuje jednak modeli w ciekawych zestawieniach kolorystycznych.