9
artykuł artykułów dla

Buty trekkingowe męskie

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Buty trekkingowe męskie z charakterem

Przyznasz, że trekking i górska turystyka wymaga bardzo dużej odwagi, dobrej kondycji, dużej porcji motywacji i siły. To aktywność dla prawdziwych mężczyzn z charakterem i takie również powinno być Twoje trekkingowe wyposażenie.

Symbolem mocnego charakteru są dobre buty trekkingowe męskie. To dlatego znalazły się wśród polecanych produktów z kategorii turystyka i trekking. To one odpowiedzialne są za komfort, wygodę i bezpieczeństwo podczas przemierzania wymagających tras i pokonywania trudnego terenu. Już swoim wyglądem wzbudzają szacunek, jednak to, co najważniejsze, ukryte zostało w zaawansowanej technologii.

Teren kształtuje buty trekkingowe

Ponieważ to od niego zależy, na jakie buty trekkingowe męskie powinieneś się zdecydować. W niższych partiach gór odpowiednio sprawdzi się obuwie niskie, które nie zakrywają kostki. Cechują się mocną podeszwą i wodoodpornością, ale nie chronią kostki przed urazami, dlatego im wspinasz się wyżej, tym wyższe buty powinieneś założyć.

Trudniejsze szlaki są bardziej wymagające i na nich nie wystarczą już lekkie buty trekkingowe męskie. Zamień je na obuwie za kostkę w celu zapewniania jej stabilności i ochrony przed otarciami np. o skały podczas wspinaczki. Ich podeszwa powinna być twarda, aby trudno było wyczuć jakiekolwiek nierówności, kamienie i żwir.

Na trudną przeprawę

Decathlon przygotował dla Ciebie buty trekkingowe męskie, w którym pokonasz nawet najtrudniejsze szlaki. Sięgają za kostkę i bardzo dobrze chronią ją oraz stabilizują. Zostały uzupełnione o wodoodporną membranę Gore-Tex o właściwościach oddychających. Stopę u góry trzymają 2 haczyki, a podeszwa VIBRAM zapewnia właściwą przyczepność na twardym i mokrym podłożu. Wśród dostępnych modeli jest obuwie wykonane w 100% ze skóry licowej cielęcej, a także ze skóry bydlęcej z dodatkiem poliestru i kauczuku. To dzięki takim rozwiązaniom są odporne na uszkodzenia i przede wszystkim łatwe w pielęgnacji.

Buty trekkingowe męskie przeznaczone są do górskich wypraw po trudnym i zróżnicowanym terenie. W ofercie znajdziesz obuwie, które możesz wykorzystać podczas wypraw nie tylko wyznaczonymi trasami, ale także poza nimi.