Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Polecane produkty narciarskie

83 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Na narty Decathlon poleca!

Kochamy sport, każdy! Cenimy i podziwiamy ludzi, którzy tak jak my spędzają czas wolny aktywnie. To dla nich przygotowaliśmy ofertę naszych najlepszych produktów, zasługujących na szczególną uwagę ze względu zarówno na przeznaczenie, jak też jakość, jaką sobą prezentują.

Liderem wśród sportów zimowych jest oczywiście narciarstwo. To najpopularniejsza zimowa aktywność, która wymaga odpowiedniego przygotowania. Najczęściej rozpoczynamy je od zakupu sprzętu narciarskiego. Masz już narty, buty narciarskie i kijki narciarskie? Świetnie, to dobry moment, aby się odpowiednio ubrać na stok!

Bo kurtka narciarska to podstawa

Nie będziesz przecież jeździć w bluzie bądź jesiennej kurce przeciwdeszczowej. Potrzebujesz znacznie lepszej ochrony przed zimnem i oczywiście przed śniegiem, który zimą być przecież musi. Proponujemy Ci kurtki narciarskie damskie i męskie. Charakteryzuje je wysoka hydrofobowość, skuteczna izolacja termiczna, a także niezawodna wentylacja. Kurtki narciarskie męskie i damskie są wodoodporne dzięki membranie, czyli tkaninie, którą wykorzystuje się do produkcji kurtek przeciwdeszczowych. Zostały wyposażone w kaptur jako dodatkowa ochrona przed chłodem i śniegiem, dużą ilość kieszeni, w tym również praktyczna na karnet. Przy mankietach i u dołu posiadają ściągacze, dzięki czemu śnieg nie przedostaje się pod kurtkę. Występują w kilku kolorach, z łatwością dopasujesz je do spodni narciarskich z naszej oferty.

Dzieci na narty!

Jeździcie na nartach całą rodziną? A może dopiero planujecie swojego malucha nauczyć jazdy na nartach? Dla najmłodszych przygotowaliśmy ofertę specjalną. Potrzebujecie nart stworzonych z myślą o dzieciach, przystosowanych do ich wzrostu, wagi i braku doświadczenia. W ofercie dostępne są narty dla dzieci stworzone przez rodziców dzieci dla innych dzieci, które chcą szybko i bezpiecznie nauczyć się jazdy na nartach. Wyróżniają się wyraźnym taliowaniem i właściwym rozłożeniem twardości.

Jak narty, to muszą być też kurtki narciarskie dla dzieci – kolorowe, z odblaskowymi elementami, w modnych wzorach. Uzupełnieniem dla nich są spodnie narciarskie dziecięce, które mogą być w tym samym lub kontrastującym się z kurtką kolorze. Alternatywą dla takiego zestawu są kombinezony narciarskie dla dzieci.

Polecamy!