24
artykuł artykułów dla

Kurtki narciarskie damskie

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Kurtki narciarskie damskie – modnie i kobieco na stoku!

Można być ubranym na sportowo, mieć na sobie kilka warstw ubrań, które z założenia powinny nam dodawać kilogramów, a jednocześnie wyglądać modnie i czuć się naprawdę kobieco? Decathlon udowadnia, że jest to możliwe! Wiemy, jak ważne dla Was jest łączenie zimą mody z wygodą. Ubierając się na narty, trzeba przede wszystkim pamiętać o tym, że musimy czuć się dobrze, nie możemy narażać naszego organizmu na wychłodzenie, a także zapewnić sobie wygodę i bezpieczeństwo. Kurtki narciarskie damskie zostały zaprojektowane w ten sposób, aby skutecznie „przemycić” w nich najnowsze trendy. Czasami wystarczy drobiazg, aby kurtka prezentowała się naprawdę niezwykle oryginalnie.

Kurtka narciarska damska musi spełniać warunki techniczne

Zanim zdecydujesz się na konkretny wzór i kolor, powinnaś przede wszystkim poznać najważniejsze parametry techniczne kurtek przeznaczonych do jazdy na nartach. Dobra kurtka narciarska damska wykonana jest z wodoodpornego materiału, nie może przemakać. Poziom wodoodporności zależy od zastosowanej membrany w kurtce. Podczas umiarkowanych opadów ochronę przed wilgocią zapewni membrana do 5000 mm, przy optymalnych opadach – membrana do 10 000 mm, a przy intensywnych ulewach – membrana powyżej 10 000 mm.

Kurtka narciarska damska musi też oddychać, odprowadzać parę wodną na zewnątrz. Zimą podczas aktywności fizycznej również się pocimy, nawet jeżeli temperatura spada wyraźnie poniżej 0 st. Celsjusza. Ważny jest też dobrze dobrany rozmiar, za duża kurtka jest nie tylko niewygodna, ale też nie najlepiej się prezentuje, za mała będzie ograniczała Twoje ruchy, co nie ma nic wspólnego z komfortem.

Kurtki narciarskie damskie w dobrym stylu

Polecamy kurtki narciarskie damskie dla kobiet, które preferują stonowane kolory i nierzucające się w oczy wzory oraz dla pań gustujących w mocnych barwach i nietuzinkowym designie. Wszystkie modele są dostosowane do kobiecej sylwetki, taliowane, podkreślające kobiece atuty i jednocześnie niekrępujące ruchów. Mają kaptury, z których niektóre zostały dodatkowo ozdobione puszkiem.

Połączyliśmy wygodę, funkcjonalność, skuteczność ochrony z modą i kobiecym stylem. Każda kurtka narciarska damska, którą znajdziesz w naszym sklepie, została stworzona z myślą o wymagającej naturze kobiety.