Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Polecane produkty snowboardowe

61 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Dla snowboardzistów Decathlon poleca!

Sport można uprawiać przez cały rok! Możesz być aktywny, cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu, odpoczywać i szlifować formę. Zimą polecamy jazdę na snowboardzie, dyscyplina dostarczająca ogromnych wrażeń, adrenaliny oraz radości. Naukę można zacząć w każdym wieku!

Każdy snowboardzista potrzebuje odpowiedniego sprzętu i ubioru. Są takie elementy wyposażenia, które odgrywają szczególnie ważną rolę. Na początek potrzebować będziesz na pewno wodoodpornej ciepłej kurtki i idealnie dopasowanych do swojej stopy butów. Doświadczeni riderzy wiedzą, że bez tych dwóch rzeczy snowboard nie istnieje.

Zacznij od kurtki

Dlaczego to kurtka jest tym podstawowym wyposażeniem snowboardzisty? Przede wszystkim dlatego, że to ona okrywa największą powierzchnię naszego ciała. Chroni tułów, plecy, barki, ręce, często również pośladki przed chłodem. Ponadto musi spełnić jeszcze kilka ważnych warunków, aby można było o niej powiedzieć, że jest godna noszenia przez miłośnika zimowego szaleństwa.

Kurtki snowboardowe damskie i męskie wykonuje się z wodoodpornej membrany. Zimą może zarówno padać łagodny, jak też intensywny śnieg, niekiedy jest to zimny deszcz. Innego dnia pogoda może wynagrodzić nam te niesprzyjające warunki pięknym słońcem i lekkim mrozem, który zimą jest jak najbardziej wskazany. Kurtki snowboardowe męskie i damskie są również ocieplane, aby chroniły ciało przed wyziębieniem. Muszą jednak oddychać, aby umożliwić skuteczne odprowadzanie pary wodnej na zewnątrz. Znajdziesz przy nich liczne kieszenie zapinane na suwak, kaptur ze ściągaczami, pas śniegowy, system wentylacji i podwójne zamki.

Na buty nie czekaj zbyt długo

Własne buty snowboardowe to podstawa. O ile na wypożyczonej desce możesz jeździć przez pierwsze 2 lub 3 sezony, o tyle buty powinieneś od początku mieć swoje. To kwestia nie tylko higieny, ale też prawidłowego dopasowania ich do swojej stopy. Od początku są użytkowane tylko przez Ciebie, nie ulegają więc deformacji. Ty decydujesz, w jaki sposób powinny wyglądać i jakie technologie i dodatkowe udogodnienia posiadać. Buty snowboardowe damskie różnią się od męskich, dlatego zadbaliśmy o to, by zarówno panie jak też panowie mogli skorzystać z szerokiego wyboru produktów przystosowanych do specyficznej anatomii ich stopy.