Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Kurtki snowboardowe damskie

6 artykuł artykułów

Sortuj

 

Kurtka snowboardowa damska – zabłyśnij na stoku!

Moda lubi sport i to z wzajemnością. Połączenie doskonałych parametrów technicznych z unikalnym wzornictwem i modnym fasonem sprawiło, że stok stał się nie tylko miejscem do jazdy na snowboardzie i nartach, ale też miejscem, gdzie można w ciekawy sposób wyrazić siebie. Jednym z najbardziej rzucających się elementów snowboardzisty jest oczywiście kurtka i to jej poświęcamy najczęściej najwięcej uwagi.

Kurtka snowboardowa damska nie może być tylko wodoodporna, oddychająca oraz ciepła. Musi się charakteryzować wygodnym fasonem, który nie będzie w całości ukrywał jej kobiecych atutów, dlatego kurtki snowboardowe damskie są najczęściej taliowane. Co więcej, duże znaczenie ma kolor i wzór. Nie wszystkie kobiety lubią czerń i stawiają na klasykę. Szczególnie riderki z mocnym temperamentem poszukują pełnych kolorów strojów snowboardowych. Decathlon ma coś dla każdego!

Kurtka snowboardowa damska zgodna z przyjętymi zasadami

Trudne warunki na stoku – chłodny wiatr, mróz, śnieg, a niekiedy zimny deszcz, nawet najmodniejsza kurtka w takich warunkach nie będzie wyglądała dobrze. Wybierając nasze kurtki snowboardowe damskie masz pewność, że są wykonane z wodoodpornych materiałów, membrany, która nie pozwala cząsteczkom wody przeniknąć pod ubranie. Jednocześnie jednak przepuszcza na zewnątrz cząsteczki pary wodne. Ponadto kurtki chronią przed wiatrem, mają warstwę ocieplającą zapobiegającą wyziębieniu się organizmu. Możesz zdecydować się na kurtkę krótszą, wtedy polecamy wybór spodni snowboardowych z wyższym stanem lub dłuższą zakrywającą pośladki i górną część ud.

Moda damska na desce

Wiesz już, że wszystkie nasz kurtki snowboardowe damskie są wodoodporne, wiatroodporne, oddychające i ciepłe. Możesz teraz wybrać interesujący Cię fason, wzór i kolor. W ofercie znajdziesz kurtki jednokolorowe, wielobarwne, z dodatkowymi aplikacjami, z puszkiem przy kapturze, w modne printy, o szerokim, luźniejszym kroju i bardziej dopasowanym. Do kurtki wybierz spodnie snowboardowe i inne dodatki, tworząc spójną stylizację, w której trudno będzie od Ciebie oderwać wzrok na stoku.