Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Kurtki snowboardowe męskie

5 artykuł artykułów

Sortuj

  • Twój wybór: (0) Wyczyść wszystkie filtry
  • Rozmiar

  • Kolor

  • Cena

  • Ocena użytkowników

 

Kurtka snowboardowa męska – moda i jakość w stylu mężczyzny

Przed kurtkami snowboardowymi stawia się coraz większe wymagania. Nie wystarczy już, że będą wodoodporne, oddychające i ciepłe, muszą jeszcze odpowiednio prezentować się na stoku. Przy ich wyborze zwracamy uwagę zarówno na parametry techniczne, jak również na wygląd. Czy istnieje kurtka, która łączy te dwie cechy. Sprawdź to w Decathlon, a przekonasz się, iż możesz mieć kurtkę, która zapewni Ci ochronę przed niekorzystnym wpływem warunków pogodowych i pomoże stworzyć modną stylizację.

Kurtki snowboardowe męskie nie mogą przepuszczać zimna, wiatru i wody. Powinny mieć kilka praktycznych kieszeni i podklejane szwy. Nie może w nich zabraknąć głębokiego kaptura, który nałożyć bez problemu na kask. Muszą po prostu być przystosowane do zimowych warunków, mróz i śnieg nie mogą być dla nich wyzwaniem.

Kurtki snowboardowe męskie tylko z membrany

Jeżeli jej nie mają, lepiej kontynuować poszukiwania tej idealnej. Membrana jest materiałem o właściwościach wodoodpornych, nie przepuszcza wody oraz pozostawia kolejne warstwy odzieży suche. Wyróżnia się także bardzo dobrą oddychalnością, odprowadza wilgoć na zewnątrz, przez co odczuwamy znacznie większy komfort. Kurtka snowboardowa męska powinna mieć od 10000 do 20000 g/m2/24h oddychalności i wykazywać się wodoodpornością na poziomie 10000-15000 mm słupa wody.

Kurtki snowboardowe męskie oprócz membrany posiadają też wypełnienie z puchu i pierza, są to kurtki puchowe polecane szczególnie na bardzo mroźne dni. Zapewniają doskonałą izolację termiczną, jednocześnie są lekkie i zapewniają swobodę ruchów tak ważną podczas dynamicznej jazdy na snowboardzie.

Dla Twojej wygody i komfortu

Kurtka odpowiednio przystosowana do warunków pogodowych panujących zimą, a jednocześnie specyfiki jazdy na snowboardzie powinna mieć luźniejszy fason ze względu na technikę jazdy. Nie może w niej zabraknąć kilku praktycznych kieszeni, w tym kieszeni na karnet oraz kaptura. Ściągacze umożliwiają dopasowanie kurtki do sylwetki i zapobiegają tym samym przedostaniu się pod nią śniegu. Rozpinane wywietrzniki tworzą system wentylacyjny, które zapobiegają przepoceniu ciała. Kurtki snowboardowe męskie występują zarówno w ponadczasowych, uniwersalnych kolorach, jak też mocnych i intensywnych odcieniach.