Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Worki na buty, worki na odzież

13 artykuł artykułów

Sortuj

 

Plecak worek na buty i odzież dla dzieci i osób aktywnych

Atrybutem ucznia jest plecak, pióro i… worek na buty. Zmiana obuwia w większości szkół, szczególnie podstawowych, jest obowiązkowa. Obowiązek ten zawsze dotyczy lekcji wf-u, na której wymaga się odpowiedniego stroju sportowego i obuwia. To nie najlepszy pomysł, by umieszczać je w plecaku obok książek i zeszytów, dlatego też Twoje dziecko potrzebuje worka na buty.

Worki na buty – preferencje rodzica i dziecka

Jak każdy element wyposażenia szkolnego, również worek na buty musi być według dziecka po prostu ładny. W przypadku pierwszoklasistów nie sprawdzają się wiec gładkie czarne worki na buty, ponieważ nie pozwalają im się wyróżnić. Przy wyborze uwzględnij więc preferencje swojego malucha, aby mógł poczuć się wyjątkowo i miał udział w kompletowaniu szkolnej wyprawki.

Ze sklepem Decathlon będzie to naprawdę łatwe! Wszystkie nasze worki na odzież i buty wykonano z wytrzymałej i odpornej na ścieranie tkaniny, możesz być pewien, że po kilku dniach nie pojawią się na nich przetarcia. Są pojemne i jednocześnie nie za duże, a więc wygodne w noszeniu. Posiadają praktyczne ściągacze, dzięki którym łatwo je zamknąć, a ich zawartość na pewno nie wypadnie podczas powrotu ze szkoły.

Warto też zdecydować się na worki na odzież sportową. Dzięki nim mokry strój od wf-u nie będzie w jednym miejscu z książkami i zeszytami.

Modny plecak worek dla fit freaków

Przygoda z workiem na buty nie kończy się wraz z końcem szkoły. Jeżeli preferujesz aktywny styl życia, a siłownia lub klub fitness to Twój drugi dom, w Twoim sportowym ekwipunku powinien znaleźć się plecak worek na obuwie sportowe i mokry strój po treningu. Możesz go wykorzystać jako dodatek do torby, a w przypadku modeli o większej pojemności nawet jako alternatywę dla sportowej torby, szczególnie kiedy planujesz np. trening w plenerze i chcesz zabrać ze sobą tylko butelkę wody, klucze i energetyczną przekąskę. Sprawdź także plecaki szkolne i miejskie.