Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Akcesoria do jogi

25 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Akcesoria do jogi dla osiągania coraz wyższych celów

Zgodnie z filozofią, celem jogi jest osiągnięcie na tyle dużej elastyczności. Dlatego też akcesoria do jogi są często używane, aby uczyć się wchodzić w pełną pozycję bez wsparcia i pomocy. Okazuje, że dzięki nim możemy lepiej wykorzystać możliwości swojego ciała, zapewnić sobie odpowiednie warunki do prawidłowego wykonywania poszczególnych ćwiczeń. Trudno więc sobie wyobrazić trening jogi bez maty czy też pasa do jogi.

Akcesoria do jogi to większe możliwości

Prawidłowe wykonywanie ćwiczeń w jodze jest szczególnie ważne. Akcesoria do jogi umożliwiają i ułatwiają wejście w pozycje z odpowiednio ułożonym ciałem. To również przekłada się na odniesienie wszystkich korzyści, jakie są z nią związane. Pomagają rozluźnić najbardziej napięte ścięgna i mięśnie. Są niezbędne przede wszystkim dla początkujących joginów. Dzięki klockom i pasom będziesz bardziej świadomy zaangażowania swojego ciała w wykonywane ćwiczenie. Nauczysz się, jak prawidłowo używać wszystkich swoich mięśni, aby bezbłędnie wykonać konkretną pozycję. Akcesoria do jogi pozytywnie wpływają na wzmocnienie ciała i pogłębianie pozycji. Są również ochroną dla Twojego zdrowia i minimalizują ryzyko kontuzji. Łatwiej Ci jest skoncentrować się na oddechu i pracy mięśni oraz ścięgien.

Najpopularniejsze akcesoria do jogi

Podstawą jest mata do jogi. To ona pozwala zapewnić Twojemu ciału odpowiednie warunki do ćwiczeń. Nie najlepiej jest wykonywać ćwiczenia na bardzo twardej powierzchni, ponieważ może to skutkować otarciami oraz zwiększać ryzyko wystąpienia kontuzji. Na macie z pewnością będzie Ci wygodniej. Paski i klocki do jogi przeznaczone są do lepszego i skuteczniejszego rozciągania całego ciała. Inne akcesoria do jogi to praktyczny pokrowiec na matę, Pad Joga zapewniająca wsparcie dla stawów czy też zafu stosowane w ostatnim etapie zajęć.

Jesteś ciekawy, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy? Z przyjemnością pokażemy Ci więcej! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Decathlon.