Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Ławki do ćwiczeń

3 artykuł artykułów

Sortuj

  • Twój wybór: (0) Wyczyść wszystkie filtry
  • Dostępność produktu

  • Cena

  • Ocena użytkowników

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Ławki do ćwiczeń – buduj masę mięśniową w domowej siłowni

Masz już hantle, sztangę i obciążenia? Aby Twoja domowa siłownia była w pełni profesjonalna, potrzebujesz jeszcze ławki do ćwiczeń. Możesz na niej wykonywać wiele ćwiczeń na wszystkie partie ciała. Poprawia ona komfort treningu, a także zwiększa Twoje możliwości tworzenia planu ćwiczeń, które odpowiadają Twoim celom. Ławka do ćwiczeń jest podstawowym wyposażeniem każdej siłowni, również tej zaaranżowanej w domu. Jaka ławeczka do ćwiczeń spełni Twoje oczekiwania? Który model będzie dla Ciebie najlepszym wyborem?

Ławeczka do ćwiczeń – prosta, skośna, czy regulowana?

Decathlon pomoże Ci urządzić prywatną siłownię tak, aby wpisywała się w Twój plan treningowy. Wśród naszych propozycji znajdziesz proste ławki do ćwiczeń, czyli podstawowy model polecany szczególnie osobom początkującym – pozwoli Ci dobrze zacząć. Jeżeli oczekujesz od ławeczki większych możliwości i bardziej wszechstronnego zastosowania, wybierz ławkę skośną. Możesz na niej wykonywać ćwiczenia na mięśnie brzucha i klatki piersiowej. Skośne ławki do ćwiczeń pozwalają skoncentrować się na wybranych partiach ciała oraz są przystosowane do ćwiczeń o większym poziomie trudności. Charakteryzują się kilkoma stopniami nachylenia, co pozwala dobrać najbardziej optymalną pozycję do wykonywanego ćwiczenia. Połączeniem dwóch modeli – prostej i skośnej – jest regulowana ławeczka do ćwiczeń wyposażona w regulację nachylenia i wysokości od podłoża. Ćwiczenia możesz wykonywać w różnych pozycjach. Planując trening ze sztangą, powinieneś zdecydować się na ławkę pod sztangę.

Trenuj na ławeczce do ćwiczeń

Ławeczka do ćwiczeń umożliwia przeprowadzenie treningu ze sztangą i hantlami. Dzięki niej wzmocnisz mięśnie pleców, klatki piersiowej, barków, bicepsa i tricepsu, ale też brzucha i nóg. Wykorzystaj ją do przysiadów na jednej nodze, wchodzenia i schodzenia i wspięć na palce. Jeżeli masz ograniczoną przestrzeń, nie musisz z niej rezygnować. W ofercie Decathlon dostępne są składane ławki do ćwiczeń o kompaktowych rozmiarach i łatwości przestawiania i regulacji. Wyobraź sobie, że możesz ćwiczyć w domu bez najmniejszych ograniczeń!