Zamów i odbierz już za 1H w wybranym sklepie

Legginsy, spodnie i spodenki do tańca

14 artykuł artykułów

Sortuj

 

Spodnie do tańca, które dotrzymują Ci kroku

Przed Tobą pierwsze zajęcia taneczne? A może jesteś już profesjonalną tancerką i szukasz nowych spodni do tańca, które poprawią Twój komfort podczas treningów i występów? Zespół Decathlon doskonale rozumie Twoje potrzeby i również tym razem stanął na wysokości zadania. Rozumiemy, że odpowiedni strój do tańca ma ogromny wpływ na Twój komfort i wygodę, ale też ma swój udział w Twoich postępach. Oferta spodni tanecznych obejmuje szeroki wybór modeli dobrze przylegających do ciała, jak również spodni z niskim krokiem, o luźnym kroju. Taniec nowoczesny cechuje się mnogością stylów, zróżnicowanym ruchem, dlatego nie mogło w naszej ofercie zabraknąć spodni zarówno do jazzu, jak też do hip hopu!

Ponieważ najlepszym partnerem tanecznym jest komfort

To od niego zależy, czy dobrze będziesz czuć się na sali treningowej i na scenie. Spodnie do tańca nie mogą ograniczać Twoich ruchów, a zapewniać Ci ich maksymalną swobodę. Musisz mieć pewność, że będziesz mógł bez żadnych ograniczyć wykonać każdą figurę, nawet tę, która jest dla Ciebie nowa. Materiał, z jakiego są wykonane spodnie do tańca, powinien współtworzyć z Tobą zgrany duet. Najlepiej, jeżeli jest elastyczny i oczywiście nie podrażnia Twojego ciała i jest przyjemny w dotyku. Możesz zdecydować się na krótkie spodenki do tańca, legginsy i spodnie o luźnym kroju. Wszystko zależy od tego, w rytm jakiej muzyki tańczysz.

Legginsy do tańca, szorty czy spodnie o luźnym kroju?

Dopasowane do ciała, elastyczne legginsy do tańca wybierz, jeżeli Twoją miłością jest taniec jazzowy lub pole dance. Alternatywą dla nich są szorty do tańca, które pozwalają lepiej dostrzec precyzję ruchu i wyeliminować ewentualne błędy, poprawiając technikę tańca. Spodnie do tańca o luźnym kroju, z obniżonym krokiem świetnie się prezentują w tańcu dance hall, hip hop i street dance. Aby skompletować swój strój taneczny, potrzebować będziesz jeszcze topu lub koszulki oraz butów, które również znajdziesz w sklepie Decathlon.