Koszulki, topy i bluzy do tańca

11 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Koszulki do tańca – nieskrępowany niczym taniec

W tańcu porusza się całe Twoje ciało, angażujesz wszystkie jego partie, co wymaga wyboru odpowiedniego stroju tanecznego. Niezależnie od tego, jaki styl preferujesz, musisz czuć się dobrze w tym, co masz na sobie, aby wyeliminować wszelkie bariery i ograniczenia towarzyszące podczas dynamicznych figur i płynnego przejścia pomiędzy kolejnymi figurami. Taniec współczesny pozwala na duża swobodę w ubiorze, szczególnie że wyróżnić możemy wiele stylów tanecznych. To, co powinieneś przede wszystkim uwzględnić podczas wyboru koszulki do tańca, to wygoda. Tylko wtedy możesz dać z siebie naprawdę wszystko!

Koszulki czy topy do tańca?

Możesz sugerować się stylem tańca i modą, która jest z nim związana lub swoimi indywidualnymi preferencjami. Najlepiej jest jednak znaleźć złoty środek i połączyć oba te aspekty, wybierając koszulki do tańca, w których będziesz czuć się dobrze i jednocześnie świetnie wyglądać. Możesz zdecydować się na mocno przylegające do ciała topy do tańca, które doskonale podkreślają sylwetkę, a dzięki elastycznemu materiałowi nie krępują ruchów. Idealnie sprawdzą się np. pole dance. W tańcu jazzowym możesz sobie pozwolić na topy do tańca z głębokimi wycięciami po bokach lub na plecach, przez które widoczny jest stanik do tańca, może być w jednolitym kolorze lub z wyrazistymi akcentami kolorystycznymi lub wzorzystym wykończeniem. Luźne koszulki do tańca bardzo dobrze sprawdzą się w street dance i hip hopie.

Staniki do tańca – Twoja kobiecość trzymana „w ryzach”

Pamiętaj, że obowiązkowym elementem kobiecego stroju tanecznego jest stanik do tańca. Podtrzymuje on biust w trakcie dynamicznych ruchów, co zapobiega jego zniekształceniom, a Tobie gwarantuje większą wygodę. Powinien być dopasowany do wielkości Twojego biustu. Jeżeli nosisz większy rozmiar, potrzebujesz lepszego usztywnienia i podtrzymania, przy mniejszym możesz sobie pozwolić na staniki do tańca bez dodatkowych wkładek.

Uzupełnij swój strój sportowy o koszulkę lub top do tańca. Dzięki naszym projektantom, stworzysz kompletny zestaw, który nie zawiedzie Cię na treningu i podczas występu.