Darmowa wysyłka już przy zakupach powyżej 74,99 zł

Legginsy, spodnie i spodenki gimnastyczne

2 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Spodnie i spodenki gimnastyczne – krótkie czy długie?

Podstawowym elementem stroju gimnastycznego jest body, które można uzupełnić o spodnie lub spodenki. Wiele osób preferuje strój dwuczęściowy, w którym czuje się bardziej komfortowo, a to jest jeden z ważniejszych aspektów w każdym sporcie. Wygoda oznacza więcej możliwości, pozwala lepiej poczuć własne ciało i zwiększyć jego świadomość. Proponowane przez Decathlon spodnie do gimnastyki zostały zaprojektowane i wykonane tak, aby dawały Ci poczucie wolności podczas pokazu i treningu.

Uniwersalne legginsy do gimnastyki artystycznej

To element stroju sportowego obecny w wielu dyscyplinach. Szczególnie upodobały sobie go kobiety, które chętnie zakładają legginsy na siłownię, trening fitness i salę treningową do gimnastyki artystycznej. Nasi projektanci przygotowali legginsy ze specjalnym uwzględnieniem oczekiwań gimnastyczek. Są wykonane z lekkiego i przewiewnego materiału, którego cechuje duża elastyczność, przez co bardzo dobrze dopasowują się do ciała i nie krępują ruchów. Są wyposażone w ozdobny pasek z błyszczącym wykończeniem, dzięki czemu nie tylko zapewniają doskonałe podtrzymanie, ale też fantastyczny, modny wygląd.

Krótkie i długie spodnie gimnastyczne

Dla mężczyzn polecamy spodnie gimnastyczne z zapiętkami. Są rozciągliwe, gwarantują swobodne poruszanie się podczas ćwiczeń mniej i bardziej wymagających. Bardzo dobrze odprowadzają wilgoć na zewnątrz, a Ty tym samym odczuwasz komfort nawet w trakcie długich i intensywnych treningów.

Alternatywą dla damskich legginsów są krótkie szorty. Są wytrzymałe, elastyczne, rozciągliwe i łatwe w konserwacji. Występują w kilku wariantach kolorystycznych, bez problemu dopasujesz je idealnie do swojej bluzki lub body. Krótkie spodenki gimnastyczne zapewniają poczucie swobody poruszania się i komfortu. Chronią przed przegrzaniem, dlatego doskonale sprawdzą się latem i w cieplejsze dni. Pozwalają przetrwać długie treningi, kiedy wzrasta temperatura ciała, Ty wciąż czujesz się fantastycznie.

Preferujesz długie czy krótkie spodnie do gimnastyki ?