Darmowa wysyłka już przy zakupach powyżej 74,99 zł

Akcesoria gimnastyczne

11 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Gimnastyka artystyczna może być jeszcze bardziej spektakularna

Zaczynasz od podstaw, prostych ćwiczeń, które wzmacniają Twoje ciało, pozwalają Ci je lepiej poznać, a także umożliwiają opanowanie podstawowych technik gimnastycznych. Kiedy już ten etap masz za sobą, możesz wkroczyć na wyższy poziom zaawansowania, gdzie poznasz akcesoria do gimnastyki artystycznej, które wykorzystać możesz w swojej choreografii i podczas pokazów. Wstążka gimnastyczna, maczugi gimnastyczne, obręcze i piłki – to Ty decydujesz, co będzie Twoim atrybutem.

Wstążka gimnastyczna

Najprostszy przyrząd gimnastyczny, który jest wybierany najczęściej jako pierwszy przez najmłodsze gimnastyczki. Może mieć różną długość, jest wykonana z tworzywa sztucznego, który doskonale „reaguje” na Twój ruch dłonią. Wstążka gimnastyczna ma również wygodny uchwyt do trzymania. Oczywiście w sklepie Decathlon występuje w kilku kolorach i długościach!

Obręcze gimnastyczne

Kolejny przyrząd gimnastyczny, który cieszy się dużą popularnością zarówno u początkujących, jak też doświadczonych sportowców. Obręcze gimnastyczne cechują się giętkością i wytrzymałością. Bardzo dobrze utrzymują się w dłoni dzięki wykonaniu z PCV.

Piłka do gimnastyki artystycznej

Pokaz z piłką? Dlaczego nie?! Powinna być mała i lekka, świetnie sprawdzi się na początku nauki. Z jej wykorzystaniem można zaaranżować prosty, ale efektowny pokaz, jak też bogaty w trudniejsze figury. Piłka do gimnastyki artystycznej to ogromne możliwości wykorzystania na każdym etapie zaawansowania.

Maczugi gimnastyczne

Decydując się na maczugi gimnastyczne, możesz mieć pewność, że zaimponujesz innym podczas pokazów. Świetnie sprawdzają się zarówno w występach solowych, jak też grupowych. Każda z zawodniczek ma dwie maczugi gimnastyczne, którymi żongluje, jednocześnie wykonując skoki, piruety i wagi.

Liny do gimnastyki artystycznej

Mogą posłużyć Ci do asekuracji przy trenowaniu nowych figur, jak też eksperymentowania z tymi, które już znasz. Liny do gimnastyki artystycznej możesz wykorzystać na wiele sposobów. Wspinaj się po nich, poprawiając swoją zwinność, motorykę i koordynację ruchową.

A Ty masz już swój przyrząd do gimnastyki artystycznej? Sprawdź także buty gimnastyczne.