Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Zegarki cyfrowe

11 artykuł artykułów

Sortuj

 

Zegarki cyfrowe na co dzień i na trening

Szukasz dobrego zegarka, który będzie dokładny, wydajny i funkcjonalny, będziesz mógł go nosić na co dzień, ale przede wszystkim świetnie sprawdzi się podczas treningu? Do codziennej aktywności najlepsze są zegarki cyfrowe. Cechują się dokładnością pomiaru, a dodatkowe funkcje umożliwiają szybki i łatwy odczyt parametrów na tarczy. Wydaje się, że smartfony zastąpiły już większość urządzeń elektronicznych, również zegarki. W rzeczywistości pojawienie się zaawansowanych telefonów komórkowych nie pozbawiło zegarków sławy.

Zegarki cyfrowe i ich zaawansowana technologia

ZeRóżnią się od zegarków na skórzanym pasku i srebrnej lub złotej bransoletce. Godzin nie odmierzają wskazówki, jest ona wyświetlana na tarczy. Dzięki temu są bardziej praktyczne i tym samym świetnie sprawdzą się, kiedy zależy Ci na maksymalnej wygodzie. Zegarki cyfrowe polecamy wszystkim lubiącym aktywnie spędzać czas wolny, biegaczom, kolarzom, pływakom i miłośnikom zajęć fitness. To inteligentne urządzenia odmierzające czas, które posiadają też stoper, alarm i pokazują datę. Nowoczesne zegarki cyfrowe mają stoper z międzyczasem pozwalającym na przeprowadzenie treningu interwałowego i tabaty. Timer z trybem powtórzeń jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy ćwiczą regularnie, powtarzając ten sam trening. Zegarki cyfrowe powinny być wodoodporne. Nie rezygnujesz z treningu biegowego, jeśli pada deszcz lub śnieg oraz chętnie zabrałbyś zegarek na basen? Może Ci on towarzyszyć przez cały dzień, niezależnie od warunków atmosfeycznych i okoliczności.

Zegarki cyfrowe damskie i męskie

Zespół Decathlon przygotował zegarki cyfrowe damskie i męskie. Różnią się one przede wszystkim designem. To gadżet, który świetnie sprawdzi się nie tylko jako Twój partner do biegania, lecz także wyróżni Cię na ścieżce rowerowej i siłowni. Możesz go zakładać zarówno na trening, jak i nosić na co dzień. Sprawdź także smartbandy i nawigację GPS.