Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Ogrzewacze do rąk, stóp, ciała

6 artykuł artykułów

Sortuj

  • Twój wybór: (0) Wyczyść wszystkie filtry
  • Cena

 

Ogrzewacze do rąk, stóp i ciała – z nami przetrwasz największe mrozy

Zima może być piękna, nawet pomimo mrozów, chłodnego wiatru i częstych opadów śniegu. Sprzyja miłośnikom białego szaleństwa, którzy cały rok czekają, aby założyć narty lub snowboard i poddać się sportowej zabawie na stoku. Kilka godzin spędzonych w zimowych warunkach może jednak dostarczyć nieprzyjemnych wrażeń. Zimno nie sprzyja szczególnie naszym dłoniom i stopom. Rękawiczki i grube skarpety nie grzeją Cię dostatecznie? Jeżeli chcesz poczuć przyjemne ciepło i nie myśleć o ucieczce do ciepłego pokoju, sprawdź, jak działają ogrzewacze do rąk i stóp. W sklepie Decathlon dostępne są też inne warianty ogrzewaczy, które zapewnią ciepło innym częściom Twojego ciała.

Fala ciepła w mroźny dzień

Ogrzewacze do rąk i stóp to niewielkich rozmiarów wkładki wypełnione sproszkowanym żelazem, wodą, wermikulitem, węglem aktywowanym i solą, zamknięte w praktycznej saszetce. Z jednej strony pokryte są samoprzylepnym materiałem, dzięki któremu z łatwością przykleisz je do ubrania w dowolnym miejscu. Są gotowe do użytku, aktywują się na skutek kontaktu z powietrzem. Zapewniają ciepło do 6. godzin, więc będziesz mógł zapomnieć o mrozie i dać się ponieść białemu szaleństwu. Delikatne ciepło, jakie wydzielają, jest bardzo przyjemne, eliminuje ryzyko odmrożenia oraz zapewnia komfort nawet przy największych mrozach. Ogrzewacze do rąk i stóp są uniwersalne, można je stosować dowolnie, niezależnie od rozmiaru buta i wielkości dłoni. Jeżeli chcesz się dogrzać jeszcze mocniej, wybierz dodatkowo ogrzewacze do ciała, które można wykorzystać m.in. na odcinek lędźwiowy kręgosłupa, klatkę piersiową czy uda.

Prosty sposób użycia

Ogrzewaczy do rąk i stóp możesz użyć natychmiast po wyjęciu z opakowania. Aby rozpoczął się proces ogrzewania, wystarczy potrząsnąć nimi ok. 5-6 razy. Zalecamy pozostawienie ich na 10 minut na wolnym powietrzu, aby zoptymalizować działanie. Najlepsze warunki do tego to 20°C. Następnie przyklej ogrzewacz do ubrania – skarpetki, koszulki lub spodni termoaktywnych. W celu zatrzymania ciepła załóż kolejną warstwę ubrania – sweter, polar, bluzę, spodnie i buty. Sprawdź także stabilizatory i taśmy i tejpy.

Życzymy ciepłych ferii!